ابوالفضل ابوالفضلی ؛ دعوت به مشارکت در کمیسیون های انجمن 

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

ابوالفضل ابوالفضلی عضو هیات مدیره انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت
دعوت به مشارکت در کمیسیون های انجمن 

انجمن شرکت های دانش بنیان با محوریت اهداف راهبردی فعالیت خود را آغاز کرده است. این اهداف شامل: 
1-    کمک به تسهیل و تسریع امور شرکت های دانش بنیان با کمک پارلمان بخش خصوصی (اتاق بازرگانی تهران) با عبور از فرآیندهای بروکراتیک.
2-    بسترسازی مناسب برای توسعه، تقویت و ترویج فعالیت های دانش بنیان در حوزه سلامت در راستای استقرار مدیریت دانش بنیان به جای مدیریت دولتی.
3-    ایجاد هم افزایی و یکپارچگی بین شرکت های دانش بنیان در جهت توسعه صادرات با حمایت اتاق بازرگانی تهران.
4-    اتکا و تولیت شرکت های دانش بنیان توسط خود شرکت ها از طریق انجمن.
5-    پیگیری مسائل و مشکلات شرکت های دانش بنیان به خصوص در حوزه بیمه، مالیات، گمرک و صندوق نوآوری و شکوفایی و سایر مراجع مرتبط از جمله کارگزوه ارزیابی صلاحیت شرکت های دانش بنیان.
6-    نهادینه سازی حمایت مستمر از شرکت های دانش بنیان در قوانین دائمی و قانون بودجه در تعامل سازنده با مجلس شورای اسلامی.
7-    محوریت قرار دادن شرکت های دانش بنیان در حل مشکلات در حوزه سلامت و بهره مندی از ظرفیت ها و استعدادهای جوانان نخبه کشور با توجه به بیانیه «گام دوم انقلاب».
8-    بسترسازی حمایت از حقوق و مالکیت فکر معنوی و دانش فنی شرکت های دانش بنیان در تعامل با قوه قضائیه.
در راستای تحقق اهداف استراتژیک فوق الذکر انجمن در 3 حوزه کلان شامل بازاریابی و تجاری سازی، امور مربوط به کسب و کارهای دانش بنیان و توانمندسازی، در بخش های دارو، تجهیزات پزشکی، واکسن و فناوری های خدمات مراقبت از سلامت در قالب کمیته های مختلف سیاست گذاری می کند.
پس از تکمیل و تصویب ساختار سازمان انجمن، خدمات تخصصی با مشارکت و همراهی خود شرکت های دانش بنیان ارائه می شود. با توجه به تنوع این خدمات در سایت انجمن انواع آنها ذکر شده است که هرکدام از اعضا می توانند هم خدمات دریافت کنند و هم خدمات به سایر شرکت های دانش بنیان و غیردانش بنیان ارائه کنند. از فناوران و شرکت هایی که علاقه مند به فعالیت در حوزه تجاری سازی و صادرات هستند دعوت می شود در کمیسیون بازاریابی و تجاری سازی انجمن عضو شوند.

به بالای صفحه بردن