از سوی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت منتشر شد/کتابچه معرفی ظرفیت‌های بین‌المللی فناوری سلامت بخش خصوصی

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

با هدف حمایت از توسعه صادرات دانش‌بنیان در راستای توسعه بازار محصولات در داخل و خارج کشور و معرفی توانمندی‌های شرکت‌های ایرانی در تولید باکیفیت و در حد استانداردهای بین‌المللی محصولات حوزه سلامت کتابچه «معرفی ظرفیت‌های بین‌المللی فناوری سلامت بخش خصوصی» منتشر شد.

به گزارش ایسنا، در این کتاب محصولات ۱۱۴ شرکت دانش‌بنیان به تفکیک حوزه‌های تجهیزات پزشکی، دارو، تحقیقات، سلامت دیجیتال و سایر فناوری‌های مرتبط با سلامت به زبان انگلیسی معرفی شده است.

دکتر حسین وطن پور، رئیس دفتر توسعه فناوری سلامت با اشاره به همکاری‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اداره تجهیزات پزشکی و سازمان غذا و دارو در توسعه بین‌المللی بازار شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه سلامت از همکاری تمامی شرکت‌ها در ارائه به موقع اطلاعات نیز تشکر کرد. 

بنا بر اعلام روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، با هدف حمایت از محیط زیست و کاهش مصرف کاغذ نسخه الکترونیک کتاب از تارنمای  http://htdo.research.ac.ir/docs/Iran_Health_Technology.pdf قابل دریافت است.

شرکت‌های دانش‌بنیان صادراتی یا دارای پتانسیل صادرات می‌توانند جهت معرفی محصولات خود از طریق شماره تلفن ۸۱۴۵۴۳۰۱ – ۰۲۱ با دفتر توسعه فناوری سلامت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ارتباط باشند.

به بالای صفحه بردن