امضای تفاهم نامه همکاری میان انجمن شرکت های دانش بنیان سلامت تهران و جوانان کارآفرین

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

امضای تفاهم نامه همکاری میان انجمن شرکت های دانش بنیان سلامت تهران و جوانان کارآفرین

تفاهم نامه همکاری میان انجمن شرکت های دانش بنیان سلامت تهران و انجمن جوانان کارآفرین امضا شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن شرکت های دانش بنیان سلامت تهران، همزمان با آخرین نشست سال جاری هیات مدیره انجمن، تفاهم نامه همکاری با انجمن جوانان کارآفرین به امضای طرفین رسید. در ابتدای جلسه شاهرخ مهدوی دبیر انجمن شرکت های دانش بنیان به موضوعات تفاهم نامه اشاره کرد و گفت: همکاری های آموزشی، برگزاری سمینار و همایش ها، همکاریهای پژوهشی،‌ فرهنگی، تجاری سازی طرح ها از جمله مواردی است که در گام نخست همکاریها فی مابین در نظر گرفته شده است.

خوشنویس دبیر انجمن جوانان کارآفرین نیز با بیان اینکه تنوع فعالیت در انجمن بسیار گسترده است، گفت: پنج کمیسیون تخصصی در نظر گرفته شده تا تنوع فعالیت انجمن را تحت پوشش بگیرد. در حال حاضر کمیسیون کسب و کارهای نوپا، دانش بنیان و استارتاپ، کمیسیون اقتصاد سرمایه گذاری، کمیسیون مسئولیت اجتماعی و کمیسیون آینده پژوهی را راه اندازی کردیم که همه از سال گذشته با تمام توان فعال هستند.

در ادامه محمدی رئیس انجمن جوانان کارآفرین نیز به برخی از دستاوردهای دو سال گذشته انجمن اشاره کرد و گفت: طی جلسه ای که با جناب آقای لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی داشتیم، ایشان برای اولین بار به عضویت افتخاری یک تشکل بخش خصوصی درآمدند و تاکید کردند که باید برای رشد و توسعه اقتصاد به جوانان اعتماد کرد.

او افزود: در مذاکرات انجام شده موفق شدیم هفت کرسی در مجمع تشخیص مصلحت نظام به دست آوریم که این قول را میدهیم که در موضوعات مرتبط با فعالیت انجمن شرکت های دانش بنیان سلامت از مشارکت انجمن استفاده شود و کرسی های مرتبط را در اختیار شما قرار دهیم. همینطور با دانشگاه آزاد، بانک رفاه و بانک قوامین نیز تفاهم نامه همکاری منعقد کرده ایم.

حسین وطن پور رئیس انجمن شرکت های دانش بنیان سلامت تهران نیز ضمن خیرمقدم به حاضران  ابراز امیدواری کرد و گفت: نزدیک شدن نهادهای اجتماعی غیردولتی به یکدیگر و تبادل اطلاعات میان آنها زمینه رشد و توسعه اقتصاد ملی را فراهم میکند.

به گفته وطن پور،‌ با توجه به اینکه انجمن جوانان کارآفرینان، کمیسیونی با عنوان دانش بنیان در زیرمجموعه خود دارد، ‌احتمال وجود اشتراکات زیادی هست، این ارتباط را به فال نیک میگیریم زیرا از همین مشارکت ها جوانه هایی برای فعالیت های بنیادی و رساندن منافع به اعضای هر دو مجموعه رشد میکند.

ریاحی نیز با بیان اینکه رسالت ما تحویل امور اقتصادی به جوانان است، گفت: در اتاق بازرگانی و انجمن وظیفه خودمان میدانیم که تجربیاتمان را در اختیار جوانترها قرار دهیم و اختیار امور اقتصادی را به آنها واگذار کنیم هرچند هم اکنون هم درصد قابل ملاحظه ای از فعالان اقتصادی جزو جوانان این مرز و بوم هستند.

در ادامه پس از گفتگو میان اعضای حاضر در جلسه متن تفاهم نامه قرائت شد و سپس به امضای روسای دو انجمن رسانده شد.

به بالای صفحه بردن