برگزاری نشست مشترک انجمن دانش بنیان سلامت با سرپرست اداره کل امور فرآورده های طبیعی سنتی و مکمل

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin


به گزارش روابط عمومی انجمن شرکت های دانش بنیان سلامت تهران، در ابتدای نشست شاهرخ مهدوی دبیر انجمن به ذکر خلاصه ای از فعالیت ها و سابقه تاسیس انجمن پرداخت و گفت: انجمن آمادگی دارد جهت رفع نیازهای شرکت های دانش بنیان سلامت با اداره کل امور فرآورده های طبیعی سنتی و مکمل همکاری کند.

مهدوی افزود: حوزه سلامت در میان صنایع هایتک دسته بندی می شود و بخش بزرگی از اقتصاد دانش بنیان کشور را به خود اختصاص داده است. شرکت های دانش بنیان سلامت، توانمندیهای بسیاری دارند که در تعامل با نهادها و دستگاه های ذیربط قابل شناسایی هستند؛ با یک برنامه عملیاتی مناسب این پتانسیل ها را می توان در جهت رشد اقتصاد کشور به کار گرفت.

 دادگرنژاد نیز ضمن استقبال از برون سپاری برنامه های اجرایی به بخش خصوصی اعلام کرد: ما هم در اداره کل جهت تفویض برخی امور به بخش خصوصی به عنوان بازوی اجرایی و عملیاتی آمادگی کامل داریم. در این زمینه پیشنهاد میکنم جلسه ای با حضور دکتر وطن پور و اعضای هیات مدیره نیازها و پتانسیل های طرفین ارزیابی شود.

دادگرنژاد به امضای تفاهم نامه همکاری اشاره کرد و افزود: پس از مشخص شدن زمینه های مشترک مانند آموزش های فنی که امکان برون سپاری هم دارند با امضای یک تفاهم نامه همه جانبه، ضمن ارتقای مشارکت بخش خصوصی، ظرفیت ها و پتانسیل های شرکت های دانش بنیان سلامت نیز معرفی خواهد شد تا مقدمه ای برای همکاری های بیشتر باشد.

به بالای صفحه بردن