دهمین دوره نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱   – 28 تا 31 اردیبهشت ماه 1400

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

دهمین دوره نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱  28تا 31اردیبهشت ماه 1400

 در دهمین دوره نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ که با هدف تقویت ارتباط میان فناوران و شرکت های دانش بنیان با سرمایه گذاران و متقاضیان فناوری که از تاریخ ۲۸اردیبهشت تا ۳۱اردیبهشت ماه جاری، در پارک فناوری پردیس برگزار شد، انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت تهران حضوری فعال  داشت و در سالن 1، ودر قالب یک غرفه حقیقی و یک غرفه مجازی ، آقای دکتر مهدوی دبیر انجمن و سرکار خانم حیدری ، کارشناس انجمن  ، به معرفی فعالیت ها و ارایه توانمندی‌های انجمن  پرداختند.

اینوتکس صرفا یک نمایشگاه نیست؛ بلکه هر ساله به منظور توسعه مشارکت و همکاری‌های فناورانه، تشویق جوانان به کارآفرینی و نیز فرهنگ سازی سرمایه گذاری  می پردازد. استیج عمومی اینوتکس از جمله بخش‌های جانبی ابن رویداد است که در قالب  بیش از ۳۰ ساعت سخنرانی، پنل و گفتگو با موضوع فرهنگ سازی کارآفرینی و ایجاد امید و انگیزه در جوانان با معرفی نمونه‌های موفق ارائه شد.

در بخش استیج تخصصی اینوتکس بیش از ۳۰ ساعت محتوا شامل سخنرانی و پنل با موضوع بررسی مهمترین روندهای نوآوری در دنیا شامل پنج حوزه “کلان داده‌ها”، “ظهور NBIC”، “اینترنت اشیاء”، “رایانش ابری” و “هوش مصنوعی” به مخاطبان عرضه شد.

اینوتکس پیچ این رویداد، رقابتهای استارت‌آپی است که در ۶ استان مختلف کشور برگزار شده و فینال آن همزمان با رویداد اینوتکس و در مواجهه با سرمایه گذاران برگزار شد و نفرات برتر انتخاب گردیدند.

در بخش کافه سرمایه اینوتکس نیز اقدام به برگزاری مجموعه جلسات سرمایه گذاری بین استارت‌آپ‌ها و سرمایه گذاران نمود.

در دهمین دوره نمایشگاه، اینوتکس بیش از ۳۰۰استارت آپ، شرکت فناور و دانش بنیان، شتابدهنده و مرکز نوآوری، مرکز رشد و پارک فناوری و… به ارائه جدیدترین محصولات و خدمات فناورانه خود به بیش از ۲۰هزار نفر بازدیدکننده حضوری و آنلاین پرداختند،  که در این بین از میان صدها بازدید کننده  از غرفه انجمن، 0 شرکت و استارتاپ های متعددی تمایل خود را به عضویت در انجمن اعلام داشته که مشخصات آنها جهت مراودات آتی ثبت گردید .در ضمن فناوران متعددی به غرفه انجمن مراجعه و از کم و کیف رویدادهای تجاری سازی انجمن ،کسب اطلاع نمودند

از سویی دیگر سرمایه گزاران و رایزنان تجاری شرکتهای خارجی نیز از این غرفه بازدید داشتند و مقرر شد همکاری با سفارت لیتوانی جهت صادرات محصولات دانش بنیان شرکتهای عضو و بانک توسعه تعاون جهت حمایت از فناوران و طرحهای ایشان در دستور کار واقع گردد.

در تاریخ 31 اردیبهشت ماه سال 1400  ودر روز پایانی نمایشگاه ، اختتامیه نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ در محل پارک فناوری پردیس و با حضور آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس قوه قضاییه و سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و سجاد عباسی دبیر اجرایی نمایشگاه برگزار شد و نمایشگاه امسال که با وجود شرایط کرونایی ، با همت مسولان امر به بهترین شکل ممکن برگزار گردیده بود ، در ساعت 18 خاتمه یافت.

روابط عمومی انجمن شرکتهای دانش بنیان حوزه سلامت تهران

به بالای صفحه بردن