دومین نشست کمیته تجاری سازی انجمن شرکت های دانش بنیان سلامت برگزار شد

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

دومین نشست کمیته تجاری سازی انجمن شرکت های دانش بنیان سلامت برگزار شد

چهار طرح فناورانه در دومین نشست کمیته تجاری سازی انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت تهران فرصت معرفی خود به سرمایه گذاران را به دست آوردند.

به گزارش روابط عمومی انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت تهران، در دومین نشست کمیته تجاری انجمن چهار طرح فناورانه به معرفی خود در حضور سرمایه گذارانی از صندوق های خطرپذیر، صندوق ها و شتابدهنده ها و سرمایه گذاران خصوصی پرداختند.

کوروش عالمی با طرح نان و کیک رژیمی دیابتی بر پایه گیاهان دارویی و عرقیجات طبیعی، مهدی سجودی با طرح برندسازی در حوزه بین الملل و داخل در زمینه تجهیزات ناباروری و چرخه انتقال ،نگهداری و تزریق خون و محصولات بیولوژی، فاطمه کاکا با طرح فان تراپی، طراحی بازی های برای کودکان و معلولین جسمی و حرکتی در جهت بهبود روند بیماری و گودرزی با طرح کیت های تحقیقاتی پزشکی در این نشست حضور یافتند.

حسین وطن پور، رئیس هیات مدیره انجمن شرکت های دانش بنیان سلامت تهران ضمن تشکر از حاضرین که با وجود بارش برف سنگین در این جلسه حضور یافته بودند به تشریح ماموریت کمیته تجاری سازی پرداخت و گفت: نشست های کمیته تجاری  سازی فرصتی است برای فناوران و سرمایه گذاران تا با یکدیگر آشنا شوند و زمینه های همکاری را پیدا کنند.

او در ادامه با بیان اینکه گاهی سرمایه گذاران گلایه میکنند که چرا فناورها اصول ارائه طرح هایشان را نمیدانند یادآوری کرد: این افراد اغلب در حوزه تخصصی که طرح و ایده شان بر پایه آن است اطلاعات در سطح بالا دارند ولی باید همه ما به این فناوران کمک کنیم تا ارایه ها نیز همچون ماهیت طرحها دارای کیفیت باشد. نشست هایی مانند کمیته تجاری برگزار می شود تا سرمایه گذاران تخصصی در مقابل فناورها قرار بگیرند و بسترهای مناسب برای رشد و ادامه فعالیت ایده های طلایی را فراهم سازند.

در خاتمه فناوران و سرمایه گذاران در مورد طرحهایی که مدنظر قرارگرفتند به گفتگو پرداختند.

به بالای صفحه بردن