رستا ژن دارو

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

رستاژن دارو شرکت تولید کننده محصولات دارویی می باشد که در هشتم ژانویه سال 2014 تاسیس شده است. با تکیه بر پشتوانه علمی و همکاری خوب و شایسته آن با دانشگاه، خیلی زود توانست فرمولاسیون هایی را توسعه دهد که نه تنها این شرکت را به بازار معرفی می کند بلکه به آن کمک کرد تا به عنوان یک شرکت با پایه علمی مورد تایید قرار بگیرد.

رستاژن دارو در حال حاضر در حال تولید چهار محصول تزریقی خود توسط تجهیزاتی با تاییدیه GMP می باشد. این تجهیزات همچنین گواهینامه های IFDA GMP و سیستم های مدیریت یکپارچه را دریافت کرده اند. در حال حاضر کارخانه های تولیدی جدید برای مدل های تولید آینده شرکت در دست ساخت است،که بخش بزرگی از قراردادهای تولیدی را به سمت سایت تولیدی خود تغییر می دهد.
شرکت دارویی رستاژن، یک شرکت دانش بنیان تولید کننده داخلی دارو است که محصولات تزریقی با مصارف بیمارستانی تولید می کند و همچنین دارای محصولات غیر بیمارستانی و انواع اشکال دارویی جامد در برنامه های تولیدی خود می باشد. رستاژن با بهره گیری

از روش های علمی و تیمی بسیار ماهر و کارآمد به تولید محصولات و راه حل هایی جهت مراقبت از بیماران ایرانی می پردازد. سعی ما بر این است که یک محیط خلاق ایجاد کنیم که در آن به تفاوت ها احترام گذاشته شود و به افراد کمک کند تا مهارت ها و دانش خود و همچنین کیفیت زندگی خود را بهبود بخشند.
ما به دنبال آینده ای هستیم که در آن آماده ترین و با برنامه ترین سازمان، برای یافتن برترین استعدادهای دانشگاهی و برآورده کننده پتانسیل های صنعت داروسازی باشیم. چشم انداز ما این است که به قابل اعتمادترین همراه بیمارستان ها و مراکز درمانی

برای تامین نیازهای دارویی آن ها تبدیل شویم.
 راه های ارتباطی:
آدرس: ایران، تهران، خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهایی شمالی، خیابان عرفی شیرازی، پلاک 22
تلفن: 982188066631+
فکس: 982189772788
به بالای صفحه بردن