شرکت آرنا حیات دانش

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

در سال 1393 تعدادی از متخصصان جوان و متعهد ایران گرد هم آمدند و شرکت آرنا حیات دانش را با هدف کمک به ارتقا سطح سلامت بنا نهادند. این شرکت در طی 7 سال توانست با بهره گیری از متخصصان خود در امر انتخاب داروهای جدید و هم چنین بازاریابی علمی محصولات ، گامهای بلندی را در مسیر توسعه بر دارد ، رشد 40 برابری نیروی انسانی این شرکت از 3 نفر در سال 1393 به حدود 135 نفر در سال 1400، موید این رشد است.

بالاترین تعهد شرکت آرنا حیات دانش ، تولید داروهایی است که بتواند باعث بهبود سطح زندگی و سلامت افراد جامعه باشد و والاترین دلگرمی برای ما اهدای سلامتی به افرادی است که با آنها زندگی می کنیم و به آنها عشق می ورزیم .

 • اهداف استراتژیک تعیین و انتخاب محصولات دارویی هدف

  تأسیس آرنا حیات دانش: در اواسط سال 2013 با تنها 4 پرسنل و حداقل سرمایه نقدی تأسیس شد.

  تأسیس آرنا حیات دانش:

  1- شروع فاز R&D و تولید فرآورده های دارویی منتخب. 2-تقویت سیستم اداری و تجاری 3-ورود ریواروکسابان به فهرست داروها

  اولین تولید فرآورده دارویی و ورود آن به بازار: اولین تولید کننده ایرانی داروی ضد انعقاد ریواروکسابان با نام تجاری اکسابین

  شروع فاز R&D یکی از پیچیده ترین پروتئین های نوترکیب جهان که تنها توسط یک شرکت آمریکایی به نام Alteplase تولید شده است. آلتپلاز تنها داروی درمان سکته مغزی ایسکمیک حاد است و در درمان انفارکتوس حاد میوکارد و همچنین آمبولی ریه موثر است.

  دومین تولید دارو: تولید سیتاگلیپتین با نام تجاری دیاپتین برای بیماران دیابتی

  شرکت بازرسی علمی قانونی و آرنا لایف ساینس به عنوان یک شرکت دانش بنیان انتخاب شد. سومین تولیدکننده دارو: اولین تولید کننده ژنریک ایرانی لوفلونوماید با نام باند لراوا برای درمان بیماران مبتلا به آرتریت روماتوئید.

  توسعه منابع انسانی: افزایش تعداد پرسنل به بیش از 90 نفر

  چهارمین تولید فرآورده دارویی: تولید اپیکسابان با نام تجاری آپیراکس برای اولین بار در ایران. موفقیت در تکمیل مرحله تحقیق و توسعه اولین محصول نوترکیب: کسب موفقیت در ثبت سوابق علمی و اسناد مطالعات بالینی در سازمان غذا و دارو.

راه های ارتباطی:
استان تهران – منطقه 19 ، شهرستان شمیرانات ، بخش مرکزی ، شهر تجریش، محله زعفرانیه ، خیابان ماکویی پور ، بن بست شارستان هشتم ، پلاک -20 ، طبقه دوم 1987815611
www.arenalifescience.com
به بالای صفحه بردن