شرکت آریاطب فیروز

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

شرکت دانش بنیان آریا طب فیروز(سهام خاص) با دستیابی به دانش فنی و نرم افزار ساخت دستگاه همودیالیز در سال ۱۳۹۴، نام خود را به عنوان نهمین شرکت تولید کننده دستگاه همودیالیز ثبت و نام ایران را به عنوان پنجمین کشور در زمینه ساخت دستگاه همودیالیز مطرح نمود.

این شرکت تنها تولیدکننده دستگاه همودیالیز در ایران و غرب آسیا با ظرفیت تولید 1000 دستگاه در سال  میباشد. همچنین در جهت تکمیل زنجیره خدمات خود اقدام به تولید تخت همودیالیز، دستگاه تصفیه آب RO مرکزی و دستگاه تصفیه آب RO پرتابل نموده است.

ماشین همودیالیز ATF-1022 پس از انجام تست های بالینی و تطبیقی در مقایسه با دستگاه های B-Braun و Fresenius آلمان موفق به دریافت تاییدیه های لازم از اداره کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی، مرکز تحقیقات نفرولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه علوم پزشکی بقیه ا… و همچنین تاییدیه بورد تخصصی نفرولوژی کشور شده است.

 

در حال حاضر بیش از 1400 دستگاه همودیالیز تولیدی این شرکت در بیش از 400 مرکز دولتی و خصوصی در حال ارائه خدمت به بیماران است. با ارسال اولین محموله صادراتی به کشور افغانستان و نصب آن در مرکز دیالیز بیمارستان افغان آریا، این شرکت به جمع صادرکنندگان تجهیزات پزشکی پیشرفته پیوست است و تا به امروز دستگاه های تولیدی شرکت علاوه بر کشور افغانستان به کشورهای اندونزی، عراق، سوریه نیز صادر شده است.

راه های ارتباطی:
  • کیلومتر ۲۰ جاده دماوند – پارک فناوری پردیس – خیابان نوآوری ۸ – پلاک ۸۶
  • ۹۸۲۱-۷۶۲۵۰۲۱۴+
  • info@arya-teb.com
به بالای صفحه بردن