شرکت آریاطب فیروز

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

شرکت آریاطب فیروز از سال ۱۳۹۲ تا کنون با اختصاص سرمایه بخش خصوصی، دانش مستقل ایرانی و تجربه سی ساله مدیریت در عرصه های مختلف بخش خصوصی از جمله تولید صنعتی و پیمانکاری در ایران و خارج از کشور توانستیم:

با دستیابی به دانش فنی و نرم افزار ساخت دستگاه همودیالیز در سال ۱۳۹۴، نام خود را به عنوان نهمین شرکت تولید کننده دستگاه همودیالیز ثبت و نام ایران را به عنوان پنجمین کشور در زمینه ساخت دستگاه همودیالیز مطرح نماییم.

این شرکت تنها تولیدکننده دستگاه همودیالیز در ایران و غرب آسیا، مطابق با پروانه بهره برداری اخذشده از وزارت صنعت، معدن و تجارت در تیرماه ۱۳۹۶، توانائی تولید یک هزار دستگاه همودیالیز مدل ATF 1022 درسال را دارد. این شرکت همچنین در سال ۱۳۹۷ شروع به تولید تخت همودیالیز، دستگاه تصفیه آب RO مرکزی و دستگاه تصفیه آب RO پرتابل نموده است.

این شرکت در مهر ماه سال ۱۳۹۴ موفق به دریافت مجوز ساخت دستگاه همودیالیز مدل ATF 1022 از “اداره کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی” شد و در اردیبهشت و شهریور سال ۱۳۹۵ تائیدیه استفاده روتین دستگاه¬های تولیدی مدل ATF 1022 را بنا به درخواست هیئت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران دیالیزی از مرکز تحقیقات نفرولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران و مرکز تحقیقات نفرولوژی- اورولوژی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله پس از انجام تست های بالینی و تطبیقی(Cross Over) در مقایسه با دستگاههای B-Braun و Fresenius آلمان در بیمارستان بقیه ا… با ۳۶ بیمار شاهد اخذ نمود. سپس در سال ۱۳۹۷ موفق به دریافت تاییدیه بورد تخصصی نفرولوژی کشور شد.

در حال حاضر ۱۰۰۰ دستگاه همودیالیز تولیدی این شرکت در ۲۰۵ مرکز دولتی و خصوصی در حال ارائه خدمت به بیماران است. تعداد دستگاه های تولیدی تا پایان سال ۱۴۰۱ به ۲۵۰۰ دستگاه خواهد رسید. با ارسال اولین محموله صادراتی به کشور افغانستان و نصب آن در مرکز دیالیز بیمارستان افغان آریا، این شرکت به جمع صادرکنندگان تجهیزات پزشکی پیشرفته پیوست.

راه های ارتباطی:
  • کیلومتر ۲۰ جاده دماوند – پارک فناوری پردیس – خیابان نوآوری ۸ – پلاک ۸۶
  • ۹۸۲۱-۷۶۲۵۰۲۱۴+
  • info@arya-teb.com
به بالای صفحه بردن