شرکت احیا درمان پیشرفته

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

شرکت احیا درمان پیشرفته اولین تولیدکننده دستگاه‌های ونتیلاتور مراقبت ویژه و دستگاه‌های ماشین بیهوشی، تنها تولید‌کننده دستگاه‌های ونتیلاتور مراقبت ویژه و همچنین تولید‌کننده دستگاه CT Scan در ایران است. این شرکت در ابتدا اقدام به واردات و ارائه خدمات پس از فروش دستگاه ونتیلاتور مراقبت ویژه و دستگاه ماشین بیهوشی از کمپانی MEDEC در ایران نمود و پس از آن، با کسب تجربه و انتقال دانش فنی و تکنولوژی تولید محصولات مذکور در ایران، موفق به تولید مستقل در محل کارخانه خود در شهرک صنعتی توس شد و در اقدام بعدی، موفق به دریافت پروانه تولید مستقل دستگاه‌های مذکور و همچنین مجوز دانش‌بنیان برای دستگاه ونتیلاتور مراقبت ویژه خود شد.
این شرکت ضمن دریافت تاییدیه از مراجع داخلی و همچنین متخصصین کمپانی MEDEC در خصوص کیفیت مطلوب و مناسب تولیدات خود موفق به کسب استاندارد بین المللی CE اروپا برای سه محصول خود شد. شرکت احیا درمان پیشرفته با دارا بودن سابقه 13 ساله در زمینه تولید تجهیزات پزشکی و آشنایی با چالش‌های موثر در زمینه تولید، فروش، ارائه خدمات پس از فروش و نیز صادرات، گام بعدی خود را در مسیر تولید دستگاه CT Scan برداشته و با بهره‌گیری از دانش فنی مناسب و متخصصین مجرب خود و همچنین سابقه‌ای خوش‌نام در زمینه ارائه خدمات پس از فروش دستگاه‌هایCT Scan، اقدام به انتقال تکنولوژی تولید این دستگاه از کمپانی Neusoft نموده و موفق به دریافت پروانه مونتاژ این محصول در ایران گردید.
شرکت احیا درمان پیشرفته با دارا بودن ۱۴ سال سابقه فعالیت موثر در زمینه تولید، فروش، خدمات پس از فروش و صادرات تجهیزات پزشکی و با بهره‌گیری از متخصصین مجرب و مهندسین کارآزموده توانسته نیاز قابل توجهی از بازار داخل را به خوبی پاسخگو باشد به گونه‌ای که تعداد قابل توجه دستگاه‌های تولید شده در خط تولید این شرکت و تعداد مراکزی که از این دستگاه‌ها استفاده می‌کنند و همچنین رضایت اعلام شده توسط مراکز فوق، گواه این ادعا است.
در زمینه صادرات و معرفی محصولات تولید شده توسط شرکت احیا درمان پیشرفته به بازار جهانی، این شرکت در نظر دارد تا با استفاده از دانش فنی و همچنین سابقه فعالیت مناسب خود در بازار داخلی و خارجی، میزان صادرات خود را گسترش داده و با توجه به نیاز بازار جهانی اقدام به صادرات بیشتر دستگاه‌های ونتیلاتور مراقبت ویژه و ماشین بیهوشی خود کند.
همچنبن در زمینه افزایش سبد کالاهای تولید شده نیز، این شرکت در نظر دارد با استفاده از توانمندی‌های موثر و بهره‌مندی از کارشناسان و متخصصان زبده خود محصولاتی با تکنولوژی کاملا بومی‌سازی شده و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی را با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا در داخل تولید کند. همچنین این مجموعه در نظر دارد تنوع محصولات خود را از نظر کاربری افزایش داده و ضمن انتقال تکنولوژی اقدام به تولید مستقل محصولات در داخل کند.

راه های ارتباطی:
آدرس دفتر مرکزی: تهران، بلوار میرداماد، ضلع شمالی خیابان رودبار غربی، پلاک ۳۰
تلفن و شماره تماس: ۲۲۲۵۰۵۵۵-۰۲۱
وبسایت: www.ehyadarman.com

کارخانه:

مشهد، شهرک صنعتی طوس، فاز 1، تلاش شمالی 5، صنعتگران 2، پلاک 208
تلفن: 35411325-051 فکس: 35412231-051

شعبه خراسان رضوی:

مشهد، بلوار کلاهدوز، بین 21 و 23، شماره 286
تلفن: 37251632-051 فکس: 37291881-051 تلگرام خدمات پس از فروش: 09014776551

شعبه اهواز:
اهواز، خیابان زیتون، بلوار پاسداران، بین زمزم و زمرد، مجتمع محمد، طبقه دوم، واحد 5
تلفن همراه: 0912019837

به بالای صفحه بردن