شرکت دانش بنیان نانوالوند

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

شرکت دانش بنیان نانوالوند (نانوفناوران دارویی الوند) در سال 1390 با تلاش گروهی از فارغ‌التحصیلان دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران تاسیس شد. انگیزه شکل‌گیری این شرکت، تلاش برای رفع کمبود و مشکلات تامین داروهای بیماران خاص بود. نبود تولید‌کننده داخلی کافی برای داروهای ضدسرطان، وابستگی کشور به واردات این دسته از داروها را به حدی افزایش داده بود که بیم نبود یا کمبود در شرایط خاص از جمله تحریم‌ها برای کادر درمان و بیماران همواره در کشور وجود داشت.

اراده و دانش گروه جوان و موسسین شرکت نانوالوند در نهایت منجر به تحقق ایده فرمولاسیون و تولید محصولات پیشرفته (High Tech) پرخطر در ایران شد. اولین خط تولید مجهز به سیستم های ایزولاتوری پیشرفته شرکت نانوالوند به همراه آزمایشگاه های کنترل کیفیت در اسفندماه سال 1393 در مرکز رشد دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران به بهره برداری رسید و پس از آن نانوالوند به شکل رسمی فعالیت تولیدی خود را با تولید داروهای پیشرفته تزریقی پرخطر و ضدسرطان آغاز کرد و اولین محصول خود را در سال 1394 به بازار دارویی کشور عرضه کرد. به منظور توسعه فعالیت ها و گسترش ظرفیت های تولیدی، آزمایشگاهی و انبار، در فاصله سال 1393 تا 1395 نانوالوند ساخت ساختمان در شهرک صنعتی سیمین دشت کرج را به بهره برداری رساند.

در حال حاضر، شرکت نانوالوند دارای خطوط تولید محصولات پیشرفته پرخطر در اشکال دارویی مختلف مانند ویال تزریقی، قرص، کپسول و سرنگ های آماده تزریق است و در حوزه درمان سرطان های مختلف، ام اس (مالتیپل اسکلروزیس) ، جلوگیری از رد پیوند عضو، پوکی استخوان، عفونت های قارچی،  پرفشاری خون ریوی و بیماری‌های خودایمنی مانند آرتریت روماتوئید فعالیت دارد. رویکرد ما در نانوالوند، گسترش سبد محصولات در حوزه تولید داروهای پیشرفته پرخطر برای بیماران خاص و سایر داروهای پیشرفته در دنیا با تکنولوژی پیچیده است.

استراتژی نانوالوند بر پایه پیشگامی در تولید داروی پیشرفته با کیفیت مشابه برند شناخته شده، قیمت قابل رقابت، متنوع سازی سبد محصولات، تامین نیازهای بازار داخل و نیز توسعه بازارهای خارجی و صادرات پایدار است. دستیابی به اهداف فوق، با تکیه بر مزیت های رقابتی نظیر هوش رقابتی، ریسک پذیری بالا، چابکی و سرعت در ارائه محصولات پیشرفته و پیچیده و ارتباط تنگاتنگ با کادر درمان و بیماران میسر می شود.

 

نانوفناوران دارویی الوند

آدرس         تهران، یوسف آباد، حدفاصل خیابان 63 و 65، پلاک 485 (ساختمان اوج)، طبقه پنجم، واحد 52

کدپستی     1434964744

تلفن         (2001) 021 91077339

ایمیل         Mah.bahrami@nanoalvand.com

وب­سایت     www.nanoalvand.com

به بالای صفحه بردن