شرکت درمان آرا

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

ما برای سلامتی تلاش می کنیم

از طریق ارائه گزینه های دارویی جهت بهبود سلامتی، پیشگیری و درمان بیماری ها در بسیاری از حوزه های درمانی.

درمان آرا یک شرکت خصوصی دارویی برجسته است که در سال 1378 در ایران تأسیس شد و فعالیت خود را با ثبت و واردات محصولات کمپانی های بیوتست و بی براون آغاز کرد. با اخذ نمایندگی کمپانی هایی از جمله نستله هلث ساینس، سبد محصولات خود را در زمینه محصولات کمک تغذیه ای، تجهیزات پزشکی و دارو گسترش داد.

درمان آرا بنیانگذار اولین مراکز پلاسمافرزیس خصوصی در سال 1383 از طریق همکاری مشترک با کمپانی بیوتست برای جمع آوری، تولید قراردادی و واردات فرآورده های مشتق از پلاسما از جمله: ایمونوگلوبولین ها، فاکتورهای انعقادی خون و آلبومین به ایران می باشد، که در نتیجه سبب دستیابی درمان آرا به شهرت قابل توجهی در زمینه واردات فرآورده های مشتق از پلاسما به ایران در بازار محلی شد.

  • درمان آرا بین سال های 1383 الی 1386، 5 مرکز پلاسمافرزیس تأسیس نمود، 2 مرکز دیگر در سال 1388 اضافه نمود و تا سال 1399 تعداد این مراکز در تهران و مناطق اطراف آن به 10 مرکز رسید، لازم به ذکر است کلیه این مراکز جهت اخذ تأییدیه GMP به تأیید مقامات ایرانی و آلمانی رسیده است.
  • ارسال پلاسمای اهدایی جمع آوری شده به پالایشگرها و پس از آن فرآورده های مشتق از پلاسما تولید شده و به ایران باز می گردد.
  • داروهای مشتق از پلاسما و داروهای بیولوژیک بطور عمده در زمینه های ایمینولوزی بالینی، خون شناسی و مراقبت های ویژه برای بیماران مورد استفاده قرار می گیرد.

راه های ارتباطی:

تلفن: ۴-۰۲۱۲۲۱۴۰۵۶۳  فکس: ۰۲۱۲۲۰۹۴۲۷۹

ایمیل: info@darmanara.com

آدرس: سعادت آباد، میدان فرهنگ، خیابان پیوند یکم، انتهای خیابان آناهیتا، نبش بن بست آبشار، پلاک ۲، ساختمان کیمیا، طبقه اولکد پستی: ۱۹۹۷۷۵۳۳۱۹

به بالای صفحه بردن