شرکت سروهانا پارسیان

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

این شرکت در راستای بهبود کیفیت زیست اجتماعی و فردی جامعه، از تاریخ19/ 03/1398 فعالیت خود را آغاز نموده است و در این راستا تاکنون موفق به طراحی، تولید و انتشار نرم‌افزار بازی «هانا»، نرم‌افزار تخصصی خدمات روانشناسی «فارگو»، مجله تخصصی روانشناسی «بهروان»، پایگاه خبری روانشناسی «بهروان نیوز» و مرکز مشاوره و روانشناسی «سرو» گردیده است؛ به همین دلیل مفتخر است از تاریخ 23/01/1399 به عنوان مجموعه دانش‌بنیان با حمایت معاونت علمی ریاست جمهوری اقدام به تولید بازی رایانه‌ای برای تقویت مهارت‌های شناختی نوجوانان به نام تاجر ایرانی نماید.

برخی از بستر­های ارائه خدمات به شرح ذیل معرفی می­گردد:

سرو

سرو روند مرسوم مؤسسه‌های روان‌شناسی را با نگاهی خاص و با رعایت استانداردهای نظام روان‌شناسی دنبال می‌کند و خدماتی از قبیل ارزیابی، مشاوره و روان‌درمانی فردی و گروهی، برگزاری سمینارها، گردهمایی و دورهمی با رویکرد آموزشی و پیش‌گیرانه جهت ارتقای زیستی و بهداشت ‌روان جامعه ارائه می‌دهد. سرو تلاش دارد تا با تربیت مشاوران و درمان‌گران توانمند، متعهد و مسئولیت‌پذیر، درکنار تقویت کادر شبکه مشاورین شرکت برای توسعه ارائه خدمات مشاوره حضوری در قالب قراردادهای فرانچایز با سایر مراکز همکاری نماید.

فارگو

فارگو با بهره‌گیری از متخصصان روان‌شناس بستری را فراهم نموده تا کلیه هموطنان در داخل و خارج از کشور به‌راحتی تنها با استفاده از گوشی هوشمند و یا کامپیوتر، در هر ساعتی از شبانه روز بتوانند دغدغه خود را برطرف نمایند. فارگو هزینه‌ها را کاهش داده و با صرفه‌جویی در زمان، جامعه را به سمت خدمات مشاوره‌ای برای حل معضلات، هنجارها و مشکلات زندگی شخصی و اجتماعی‌شان هدایت می‌کند. فارگو می‌تواند نگرانی های افرادی که به‌دلیل دوری راه دسترسی به خدمات مشاوره‌ای برای آن‌ها مشکل هست، یا اشخاصی که دارای معلولیتی هستند و یا به‌دلیل بیماری و یا دغدغه‌های دیگر همچون داشتن فرزند کوچک یا سالمند در منزل و یا کرونا، خارج شدن از منزل جهت مراجعه به دفتر مشاوره برای آن‌ها دشواری‌هایی به‌همراه دارد را  مرتفع نماید. فارگو روشی است مناسب و مشوقانه برای افرادی که تمایل زیادی به دیدار و صحبت‌کردن چهره به چهره با مشاور ندارند. نوشتن و یا صحبت‌کردن از طریق تلفن برای آن‌ها راحت‌تر است، به‌همین‌منظور دغدغه‌ ما برخاسته از بطن جامعه بوده؛ جامعه‌ای که شهروندان آن هر روز از مشکلات و هنجارهای ریز و درشت شخصی و عمومی رنج می‌برند.

 

هانا

هانا یک بازی روان‌شناختی برای کودکان 3 تا 8 سال است. سرو‌هانا با پشتوانه گروه‌های متخصص خود در این حیطه شروع به طراحی و ساخت بازی رایانه‌ای هانا کرد. بازی‌های‌شناختی به صورت مشخص با هدف ارزیابی و تقویت مهارت‌شناختی کودکان طراحی شده‌اند و در واقع تمریناتی هستند که به ‌صورت هدفمند و ساختا‌رمند بر پایه نظریه‌های علوم شناختی و به‌منظور بهبود عملکردهای مغزی، مهارت‌ها و توانایی‌های شناختی به‌صورت منسجم و منظم مورد استفاده قرار می‌گیرند. سرعت عمل، زمان و قدرت تصمیم‌گیری سریع از مولفه‌های شناختی هستند که ارزیابی و سنجش آن‌ها در قالب بازی‌های کامپیوتری آسان‌تر و دقیق‌تراست. هانا، یک فرآیند سرگرمی بر مبنای مطالعات دقیق روان‌شناختی است. اپلیکیشن بازی هانا، موجب تسریع و تعمیق روند یادگیری برای کودکان سه تا نه ‌سال می‌شود و از همه مهم‌تر، موجب یک بهبود و تغییر پایه‌ای می‌گردد. هدف اصلی اپلیکیشن بازی هانا تقویت و بهبود مهارت‌های شناختی، دانش‌ عمومی اجتماعی، مهارت یادگیری تحصیلی و مفاهیم پایه است. ما در هانا با ارائه گزارش از نیم رخ رفتاری کودک به والدین کمک می کنیم تا نسبت به کودکان خود با آگاهی بیشتری رفتار کنند.

 

راه های ارتباطی:
  • تهران، خیابان ساقدوش، خیابان عیوضی توحیدی (گلستان چهارم) پلاک 118 واحد یک، کد پستی: 1666847113
  • 02122562928

    02122584825

    09197777270

به بالای صفحه بردن