شرکت مهندسی سازگان گستر

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

شرکت مهندسی سازگان گستر بصورت رسمی در سال ۱۳۷۲ تاسیس گردید و با بهره مندی از پرسنل کارامد ، در زمینه مانیتور علائم حیاتی بیمار فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت بعنوان اولین طراح و سازنده مانیتور علائم حیاتی بیماردر ایران توانست در سال ۱۳۷۵ جایزه جشنواره خوارزمی را بخود اختصاص دهد. از اهداف این شرکت میتوان به ارائه سیستم های پزشکی با قابلیتهای روز و کیفیت بالا اشاره نمود. که برای نیل به این هدف ، مدیران و کارشناسان زبده و با تعهد تلاش مینمایند. این شرکت برای رسیدن به  اهداف خود از دپارتمان تحقیق و توسعه برخوردار بوده که پروژه های متعددی را اجرا نموده و همچنین در آینده اجرا خواهد نمود . این دپارتمان بر اساس استانداردهای دستگاههای پزشکی ، طراحی و اجرای سخت افزارها و نرم افزارهای مربوطه را انجام میدهد . اخذ گواهی اروپایی CE از سال ۸۵ تا کنون دلیلی بر این ادعا میباشد .همچنین دپارتمان صحه گذاری ، بعنوان واحدی که مطالعه استانداردها رابرعهده داشته و پروژه های تحقیق و توسعه را بر اساس استانداردها ، ارزیابی و کنترل کیفی مینماید ، نقش بسیار مهمی در نتایج ارزشمند تحقیق وتوسعه دارد .

خط تولید برگرفته از همکاران زبده با تحصیلات کارشناسی به بالا ، از دیگر دپارتمانهای مهم این شرکت بشمار میرود . آموزشهای مکرر ، نظارت مسئولین تولید بر درستی اجرای عملیات تولید وکنترل کیفیت های متناوب در تمام بخشهای تولید ،  باعث شده است تا محصولات این شرکت از نظر کیفی ، قابل توجه باشند .

واحد فروش وپشتیبانی فنی از دیگر دپارتمانهای هستند که در این شرکت وظیفه پاسخگویی به کاربران محصولات این شرکت را دارند .

واحد خدمات پس از فروش : این شرکت با ارائه خدمات زنجیره ای سریع در سراسر کشور به مشتریان خود کمک می نماید تا سرویس به موقع و مناسب دریافت نمایند.

دیگر دپارتمانها که همگی از بخشهای مهم اجرایی شرکت میباشند.

گواهینامه هایی که این شرکت دانش بنیان و محصولات آن دریافت کرده اند عبارتند از:

پروانه بهره برداری

گواهی تحقیق و توسعه

جایزه جشنواره خوارزمی

پروانه ساخت

ایزو ۱۳۴۸۵

CE

گواهی ثبت اختراع در ادغام سیستم پکس بیمارستانی با مانیتورعلائم حیاتی بیمار

  • آدرس: تهران ، میرداماد ، خیابان آقازاده فرد ، خیابان پانزدهم ، پلاک ۴۰ تلفن تماس: ۷۵۹۱۴ -۰۲۱ – ۲۲۲۵۳۶۶۷-۰۲۱ – ۲۶۷۰۵۸۲۵-۰۲۱تلفکس: ۲۲۲۵۰۶۶۴-۰۲۱

    info@sazgan.com

    تلگرام: ۹۳۸۲۸۴۲۳۶۱-۹۸+

به بالای صفحه بردن