شرکت مهندسی پزشکی عالی پیام

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

شرکت مهندسی پزشکی عالی پیام بعنوان اولین و تنها تولیدکننده دستگاه فیکو ویترکتومی در ایران و خاورمیانه در سال 1374 تاسیس شد. شرکت کار خود را بهمراه تعدادی از متخصصین چشم پزشکی و کارشناسان مهندسی پزشکی و با هدف طراحی و تولید تجهیزات و ملزومات چشم پزشکی آغاز کرد .

عالی پیام در اولین قدمهای فعالیت خود  با طراحی و تولید دستگاه فیکو ویترکتومی برنده جایزه رتبه سوم خلاقیت از دهمین جشنواره بین المللی خوارزمی شد. تولید، ارائه و صادرات محصولات مختلف چشم پزشکی و همچنین انتخاب کارشناسانه و واردات برخی محصولات و برندهای باکیفیت از سراسر دنیا؛ مانند انواع لیزرها ، اکوگرافی ها ، سیستمهای تصویربرداری و مواد مصرفی و کلینیکی باعث اعتبار و خوشنامی ما شده است . اکنون عالی پیام متشکل از 15 نفر کارمند رسمی شامل کارشناسان خیره و آموزش دیده ، مهندسین مجرب، کارمندان بخش R&D ، خط تولید، بازاریابی و فروش و همچنین بخش اداری ؛ در حال ارائه بهترین خدمات ممکن به مشتریانش در جهت جلب رضایت آنها می باشد .

 راه های ارتباطی:

آدرس: تهران – عباس آباد -خیابان خرمشهر – خیابان شهید عشقیار(نیلوفر)- پایینتر از میدان نیلوفر – کوچه یکم – پلاک 25 – طبقه اول

تلفن : 88745925 – 021
فاکس : 88745926 – 021
پست الکترونیک : office@aalipayam.com

به بالای صفحه بردن