شرکت ایمن ایجاز

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

شرکت تولید کننده ایمن ایجاز (Imen Ijaz) در تاریخ (۱۳۷۵/۰۴/۲۸) در استان و شهر تهران / تهران به ثبت رسیده است. این شرکت در زمینه تولید / توزیع سراسری تجهیزات پزشکی فعالیت دارد. مدیریت شرکت را خسرو محمدلو بر عهده داشته و مسئول فنی آن نیز یاسمن ثقفی می باشد.

تولیدات شرکت ایمن ایجاز در زمینه تجهیزات پزشکی و ایمپلنت استخوانی تروما ، ایمپلنت های استخوانی فک و صورت و جمجمه ، ایمپلنت های استخوانی ستون فقرات ، ابزار جراحی ، ایمپلنت های استخوانی قفسه سینه می باشد که به صورت مستقل و تکمیل و بسته بندی تولید و با برند های ، ایمن ایجاز به فروش می رسد. از جمله این محصولات می توان به سیستم چهارونیم غیرلاکینگ پلاک ، سیستم سه و نیم لاکینگ پلاک ، سیستم سه و نیم غیر لاکینگ پلاک ، پلاک تی شکل مینی ، سیستم چهارونیم لاکینگ پلاک اشاره کرد.

ایمن ایجاز با هدف حمایت از بیماران و بازگرداندن لبخند به لب های آن ها تأسیس شد تا فرصت استفاده از محصولات با کیفیت را برای همه گروه ها و طبقات مردم در سراسر جهان فراهم کند. ایمن ایجاز به یکی از تولید کنندگان پیشرو آسیایی سیستم ایمپلنت (فک و صورت، سیستم نخاعی، نوار پکتوس)، ابزار جراحی، ابزار برقی… محصولات نوآورانه آندوسکوپی، محرک های الکتریکی برخی از اجزای کلیدی ارائه محصول ما هستند. هزینه ها در تجارت مراقبت های بهداشتی بسیار تغییر کرده است و بنابراین ما خدمات تعمیر را برای مشتریان خود ارائه می دهیم.

ایمن ایجاز یک سازمان متخصص فروش می باشد که تولید کنندگان را به مصرف کنندگان متصل و فروش بین المللی محصولات ایرانی با کیفیت را سازماندهی کرد. تولید کنندگان با دقت انتخاب می شوند تا تعهدات بین اللملی را برآورده نمایند. از طرف دیگر با گزینه های مناسب را برای مشتریان فراهم می کنیم تا راهکار مناسب را برای نیازهای سلامتی خود پیدا کنند و در این راستا شرکت ایمن ایجاز تولید کنند منتخب ما برای ایمپلنت های ارتوپدی و ابزار جراحی مرتبط با آن بوده است.

راه های ارتباطی:

آدرس: تهران، پردیس، پارک علم و فن آوری پردیس

دپارتمان ایمپلنت                           دپارتمان ابزار جراحی
  تلفن:  021.88.93.92.82            تلفن: 021.77.39.50.49
  فکس:  021.88.91.26.92            فکس: 021.77.35.57.97
به بالای صفحه بردن