شرکت کیمیا پژوه درسا

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

کیمیا پژوه درسا یک شرکت دانش بنیان در حوزه ارائه دانش فنی تهیه مواد مؤثره دارویی است که به خصوص در مورد داروهای پپتیدی، سیکلوپپتیدی و نوکلئوتیدی فعالیت می‌کند. این شرکت در حوزه تهیه پیش ماده های مواد مؤثره رادیو داروهای پپتیدی به عنوان یک شرکت منحصر به فرد در کشور در حال فعالیت است. همچنین، شرکت دارای بخش تحقیق و توسعه گسترده ای است که فرآیند انتقال دانش فنی و مشاوره در حوزه تهیه مواد مؤثره داروئی را انجام میدهد.

شرکت کیمیا پژوه درسا بر پایه تجربه و دانش، فعالیت خود را از سال 1392 در زمینه دارویی آغاز نموده و با هدف ارائه خدمات علمی و مشاوره­ای و نیز تأمین مواد اولیه صنایع دارویی، به فعالیت خود ادامه می­دهد. این شرکت با دارا بودن متخصصان برجسته دارویی، تاکنون با اغلب شرکت های تولیدی دارویی کشور همکاری نزدیکی برقرار کرده و در حال ارائه خدمات متنوع علمی و تحقیقاتی به ایشان است. شرکت کیمیا پژوه درسا با گسترش و توسعه روز افزون فعالیت خود در زمینه انتقال تکنولوژی و نیز، برقراری ارتباط و ایجاد زمینه­ های همکاری مشترک مابین شرکت­ های تولید کننده داخلی و شرکت­ های معتبر خارجی، توانسته است جایگاه مناسبی برای خود در بین شرکت­ های مطرح در صنعت داروسازی ایجاد نماید. همچنین، این مجموعه داروِئی با برخورداری از انواع دستگاه‌ها، تجهیزات و امکانات آزمایشگاهی مناسب، با اجرای دقیق استانداردهای ایمنی و کنترل کیفی، ارائه خدمات آزمایشگاهی به طرح‌های مشاوره‌ای و اجرایی را نیز در رزومه خود داراست.

با عنایت به وجود نیروهای با کیفیت و نیز امکانات سخت افزاری مناسب در شرکت، این مجموعه قادر به سنتز پپتیدهای پیچیده از توالی­ های کوچک تا بزرگ و از مقادیر میلی­ گرم تا سطوح مختلف گرم بوده و امکان اعمال هر نوع تغییر ساده و یا پیچیده در توالی پپتیدی و کنترل کیفی دقیق براساس HPLC و Mass Spectrometry را دارا می­باشد. همچنین، امکان انجام خدمات آزمایشگاهی از جمله خدمات آنالیز دستگاهی و سنتر ترکیبات داروئی و پپتیدی به روش­های مختلف و معتبر از دیگر خدماتی است که امکان ارائه آن در شرکت وجود دارد. علاوه بر موارد یاد شده و با توجه به نیاز صنایع دارویی به بهینه ­سازی و ب­روزرسانی روش­ های تولیدی و رفع مشکلات کمی و کیفی، شرکت کیمیا پژوه درسا، قابلیت همکاری­ های متنوع در این خصوص و اراﺋه خدمات مشاوره­ای را دارا بوده و امکان ارائه دانش فنی تولید مواد اولیه و محصولات نهایی صنایع دارویی کشور، بالاخص داروهای پپتیدی را نیز داراست که در صورت تمایل جهت انجام هر یک از موارد درخواستی، جزئیات بیشتری ارائه خواهد شد.

راه های ارتباطی:
به بالای صفحه بردن