مدیا کاوش (مدیکا)

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

مدیا کاوش (مدیکا) یک شرکت دانش بنیان و پیشرو در زمینه تولید و عرضه پمپ های تزریق سرم و سرنگ ، ساکشن های پزشکی ، الکترو کوتر های جراحی و دستگاه های درمانی استنشاقی است. نام های تجاری معتبر ما شامل Mediject ، Mediflow ، Medineb و Surgiseal می باشند. کلیه محصولات مدیا کاوش (مدیکا) در تطابق با مقررات و الزامات قانونی در سطح کشور و کشورهایی که محصولات خود را به فروش می ساند تولید می گردند. شرکت مدیا کاوش با دارا بودن گواهینامه ISO 13485 و ISO 9001 ارائه خدمات نموده و محصولات خود را به تولید می رساند.

ما به نشان مدیکا و تأثیر قابل توجه محصولات مان در صنعت پزشکی در سطح کشور و بیمارانی که از آنها خدمات می گیرند ، افتخار می کنیم. نام های تجاری ما در یکدهه گذشته با افتخار برای ایمنی بیمار ، نوآوری و محصولات با کیفیت سر افراز بوده اند.

در سال 1394 ، این شرکت کار خود را گسترش داده تا نسبت به ارائه خدمات طراحی تجهیزات پزشکی گام مفید و موثری بردارد.

امروز ، مدیا کاوش اولین و تنها ارائه دهنده خدمات طراحی دستگاه های پزشکی همراه با فعالیتهای تکمیلی در زمینه توسعه و ساخت در سطح ملی است. ما در زمینه همکاری با شرکت های نوآور (کوچک و بزرگ) در سراسر جهان برای ایجاد محصولات پیشرفته پزشکی موفقیتهای بزرگی کسب کرده ایم.

ما در فرآیند تعریف محصول دستگاه پزشکی ، مهندسی فنی و توسعه محصول از رویه ای اختصاصی خود استفاده می کنیم. از نمونه اولیه تا تولید تجاری محصولات پزشکی تماما در فضای کاریه تاییده شده در تطابق با ISO 13485 انجام می شود.

مدیا کاوش با داشتن یک تیم اختصاصی از متخصصان تجهیزات پزشکی ، افتخار دارد تا با ارائه راه حل های نوآورانه با کیفیت بالا به مشتریان ،پاسخگوی چالش های بازار امروز باشد.

راه های ارتباطی:

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان مفتح شمالی، پلاک 358، طبقه سوم و پنجم جنوبی

کد پستی: 1587996934

تلفن: 1207 8852 021

فکس: 1209 8852 021

پست الکترونیک : info@mediakavosh.com

به بالای صفحه بردن