ایمپلنت های ستون فقرات

ایمن ایجاز با هدف حمایت از بیماران و بازگرداندن لبخند به لب های آن ها تأسیس شد تا فرصت استفاده از محصولات با کیفیت را برای همه گروه ها و طبقات مردم در سراسر جهان فراهم کند. ایمن ایجاز به یکی از تولید کنندگان پیشرو آسیایی سیستم ایمپلنت (فک و صورت، سیستم نخاعی، نوار پکتوس)، ابزار جراحی، ابزار برقی… محصولات نوآورانه آندوسکوپی، محرک های الکتریکی برخی از اجزای کلیدی ارائه محصول ما هستند. هزینه ها در تجارت مراقبت های بهداشتی بسیار تغییر کرده است و بنابراین ما خدمات تعمیر را برای مشتریان خود ارائه می دهیم. در بسیاری از موارد، تعمیر یا بازیابی ابزار می تواند برای مشتریان ما هزینه کمتری نسبت به تعویض آنها داشته باشد.

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

توضیحات

اگرچه در اغلب حالات ستون فقرات نیازی به عمل جراحی وجود ندارد، اما گاهی نیز انجام جراحی لازم است. این نوع جراحی ها اغلب با به کارگیری سیستم های ایمپلنت انجام می شود که از ابزارنخاعی ویژه ای استفاده می کنند. از کاشت ایمپلنت ها برای ساده تر شدن ، اصلاح نقایص و تثبیت و تقویت نخاع استفاده می شود. اکثر ایمپلنت های نخاعی از فلزاتی مانند تیتانیوم، آلیاژ تیتانیوم یا استیل ضدزنگ ساخته می شوند. این ایمپلنت ها در شکل ها و اندازه های مختلف برای بیماران مختلف در هر سنی تولید شده است. ایمپلنت های ستون فقرات به گروه های زیر طبقه بندی می شوند:

میله ها یکی از اولین ایمپلنت های مهره ای هستند. میله ها ، با قلاب و پیچ، برای بی حرکتی نخاع و محاصره ستون فقرات به منظور اطمینان از تراز بودن مناسب آن استفاده می شوند. میله ها مستحکم هستند اما از انعطاف پذیری خاصی برخوردارند تا برای مطابقت با فواصل بدن بیمار شکل بگیرد.

پیچ های مهره ای مخصوصاً برای ایمپلنت مفاصل مهره های نخاعی طراحی شده اند. پیچ ها باعث تقویت نقاط اتصال می شود که می توانند به میله ها وصل شوند. سپس میله ها با همجوشی به اصلاح ناهنجاری ها منجر می شوند.

قلاب ها برای محکم نگه داشتن مهره ها با میله ها و سایر ایمپلنت ها استفاده می شوند.

صفحات یا plate ها در ستون فقرات گردنی استفاده می شود. این صفحات برای مطابقت با محور ستون فقرات ساخته شده اند و توسط پیچ های تنظیم شده در مهره های جابی پشتیبانی می شوند. سپس صفحه نیاز به تنظیم دارد. به منظور سازگاری صفحه برای آناتومی بیمار، از ابزار کانتورینگ استفاده شده است.

به بالای صفحه بردن