اینفلاکور

شرکت دانش بنیان داروسازی مهر و ماه از سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را در دو مسیر شامل لاین تولیدی (فراورده های طبیعی) و لاین تحقیق و توسعه (داروهای ضد سرطان) آغاز کرد. این مجموعه در هر دو مسیر از فناوری نانو انکپسولاسیون بهره میبرد. از مهمترین ویژگی های این فناوری؛ جلوگیری از تخریب دارو در محیط های مخرب برای دارو نظیر معده و روده و متعاقب آن کاهش میزان مصرف دارو است. علاوه بر این کاهش عوارض و افزایش راندمان دارو هم از ویژگی های بارز این فناوری بشمار میرود.

تیم علمی مجموعه مهر و ماه علاوه بر تکیه بر دانش خود که به شکل استاندارد در اختیار معدود شرکت ها در دنیا می باشد، از ظرفیت های علمی اساتید در سرتاسر دنیا بهره میبرد.

.

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

توضیحات

فراورده طبیعی حاوی عصاره زردچوبه انکپسوله شده  به همراه فلفل سیاه

فراورده 650 میلی گرمی شرکت مهر و ماه حاوی عصاره‌ی زردچوبه است. کورکومین به عنوان جز فعال این گیاه دارویی ارزشمند، علاوه بر اثرات آنتی اکسیدانی، به عنوان یک ضد التهاب کارآمد در پیشگیری و درمان التهاب مفاصل (آرتریت روماتوئید) نیز موثر است.

از بین ادویه جات مصرفی، زردچوبه بیشترین تحقیقات علمی را به خود اختصاص داده است. ترکیب فعال بیولوژیکی موجود در زردچوبه، کورکومین، از طریق خنثی سازی رادیکال‌های آزاد و گونه‌های فعال اکسیژن که می‌توانند پروتئین‌ها، لیپیدها و DNA را اکسید کنند، باعث کاهش آسیب سلولی می‌شود.

همچنین کورکومین با کاهش تولید سیتوکاین‌هاي التهاب زا از طریق مهار ژن NF-κB‌، در موارد التهابی نظیر التهاب مفاصل مفید ارزیابی شده‌ است.

علاوه بر این، این ترکیب ارزشمند قادر است از طریق باز تنظیمی فاکتورهای موثر در سنتز اسیدهای چرب و بهبود پروفایل چربی و کاهش مقاومت انسولینی در پیشگیری و درمان بیماری کبد چرب و بیماری‌های قلبی – عروقی، چاقی، دیابت نوع 2 و سندرم متابولیک موثر باشد.

با توجه به استفاده از فناوری انکپسولاسیون، میزان اثربخشی در کنار کاهش دوز مصرفی، وجه تمایز این فراورده می باشد.

در ذیل بر اساس منبع موثق نچرال مدیسین مزایای این فراورده بصورت جز به جز آمده است:

مزایای عصاره زردچوبه بر اساس رفرنس نچرال مدیسین

  • ضد التهاب
  • ضد افسردگی
  • چربی خون
  • کبد چرب
  • استئوآرتریت
  • ضد جوش
  • آمنوره
  • دیابت
به بالای صفحه بردن