بسته مدیریت هوشمند سبک زندگی سیناکر به همراه پایش آنلاین پزشک

شرکت راهکار هوشمند سینا به عنوان اسپیناف دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران در اوایل سال ۹۸ تاسیس شده است. هدف ما در این شرکت گسترش فرهنگ خود مراقبتی درعموم مردم است. ما میخواهیم با پایش هوشمند سلامت مردم، احتمال ابتلای آن‌ها به بیماری‌‌های غیرواگیر مانند دیابت، فشار خون بالا و بیماری‌های قلبی عروقی را کاهش دهیم. همچنین ما برآنیم با ارتقای بیماران به جایگاه یک بیمار هوشمند با همکاری پزشکان کیفیت زندگی آن‌ها را بهبود ببخشیم.

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

توضیحات

بسته مدیریت هوشمند سبک زندگی سیناکر

بسته مدیریت سبک زندگی سیناکر، برای افرادی تهیه شده است که می‌خواهند با کنترل فشارخون، قندخون و آنالیز شاخص‌های بدن سلامتی خود را مدیریت کنند.

شیوع بیماری کرونا اهمیت جلوگیری از ابتلا به بیماری‌های زمینه ای مانند دیابت، فشارخون و چاقی را بیش از پیش نشان داده است . در نتیجه  شما می‌توانید با راهکار ارائه شده توسط سیناکر به اندازه‌گیری و پایش داده‌های سلامتتان به طور دائمی و مداوم بپردازید.

مزیت‌های بسته مدیریت هوشمند سبک زندگی سیناکر

  • اصلاح و مدیریت تغذیه، فعالیت فیزیکی و سبک زندگی
  • ارسال خودکار داده‌ها از طریق بلوتوث، ذخیره و آنالیز اطلاعات در اپلیکیشن سیناکر
  • قابلیت اندازه‌گیری ۱۲ شاخص‌ متعدد سلامتی از جمله درصد چربی بدن، آب، شاخص BMI، وزن استخوان‌ها و ماهیچه‌ها و ….
  • نمایش روند و تغییرات قندخون، فشارخون و تناسب اندام در قالب نمودارها
  • ثبت میزان قند خون به صورت: ناشتا، دو ساعت پس از صبحانه، دو ساعت پس از ناهار، دو ساعت پس از شام و تصادفی
  • اتصال خودکار دستگاه به اپلیکیشن و حذف خطای انسانی در ثبت داده
  • قابلیت به اشتراک گذاری اطلاعات ثبت شده‌ی کاربر با پزشک شخصی او

دستگاه آنالیز بدن سیناکر ۱۲ فاکتور مهم شامل وزن، عضله، رطوبت، جرم استخوان‌ها، میزان سوخت و ساز پایه، چربی احشایی، سن بیولوژیک، میزان چربی بدن، وزن عضلات، میزان پروتئین بدن، شاخص توده‌ی بدنی و نسبت چربی بدن را اندازه‌گیری می‌کند.

دستگاه تست قند خون EasyGluco Pro با دقت بسیار بالا با تنها ۰.۶ میکرو لیتر خون در کمتر از ۵ ثانیه میزان قند خون را با دقت بالا اندازه‌گیری کرده و نتیجه را روی صفحه ‌نمایش بزرگ خود نشان می‌دهد. از آنجاییکه این دستگاه با استاندارد ۹۸/۷۹/EC اروپا مطابقت دارد دقت نتایج آن بسیار قابل ‌اعتماد است.

به کمک فشارسنج جامپر مدل JPD-HA121 می‌توانید میزان فشار بالا و پایین خون و ضربان قلب را به دقت اندازه گیری کرده و به کمک فناوری بلوتوث در موبایل همراه خود ذخیره کنید.این فشار سنج دارای تاییدیه FDA آمریکا، CE اروپا و استاندارد MDD93/42/EEC برای دستگاه‌های پزشکی است.

هر کدام از این دستگاه‌ها به اپلیکیشن خودمراقبتی سیناکر از طریق بلوتوث متصل می‌شوند و داده‌های اندازه‌گیری شده را به صورت خودکار به نرم‌افزار ارسال می‌کنند. این اپلیکیشن فارسی تحت پلتفرم اندروید و آی‌او‌اس ارائه شده است و دارای یک هسته پردازش اطلاعات است که با تحلیل داده‌های سلامت، طبیعی یا غیرطبیعی بودن داده ثبت شده را  تشخیص می‌دهد و در صورت لزوم، به کاربر اطلاع داده و از او درخواست می‌کند که اندازه گیری را دوباره انجام دهد یا در صورت نیاز به مرکز درمانی مراجعه کند. ثبت خودکار اطلاعات در این نرم افزار به شما کمک می‌کند تا بتوانید تغییرات سلامت خود را در قالب نمودارهای هفتگی و ماهانه بررسی کنید.

به بالای صفحه بردن