خدمات آزمایشگاه شرکت رایمون دانا دایان

شرکت رایمون دانا دایان یک شرکت دانش بنیان است که توسط آقای دکتر پور اکبری تاسیس گردیده است. این شرکت در حوزه های مختلفی از قبیل تولید کیتهای آزمایشگاهی، خدمات آزمایشگاهی کنترل کیفی مواد دارویی، غذایی، آرایشی وبهداشتی، همچنین خدمات تحقیق و توسعه و خدمات مشاوره ای تخصصی فعالیت می نمایید.
آقای دکتر پوراکبری پس از پانزده سال فعالیت در آزمایشگاه های مختلف در حوزه کنترل کیفی مواد دارویی، غذایی، آرایشی وبهداشتی مجموعه آزمایشگاه های همکار مجاز و آکرودیته دکتر پوراکبری را در سال 1394 راه اندازی نمود تا با استفاده تجربیات گذشته و اشکالات و خلاء های موجود در این بخش بتوانند خدمات بهتر و ارزنده تری را ارایه نمایند. مجموعه آزمایشگاه های همکار مجاز و آکرودیته دکتر پوراکبری موفق به اخذ مجوزهای لازم از سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت و سازمان ملی استاندارد شده است تمامی آزمون ها بر اساس استانداردهای ملی یا بین المللی و استاندارد ایزو 17025 انجام می دهد. این مجموعه افتخار همکاری با سازمان دامپزشکی کشور را نیز داشته است.

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

توضیحات

این شرکت در حوزه های مختلفی از قبیل خدمات آزمایشگاهی کنترل کیفی مواد دارویی، غذایی، آرایشی وبهداشتی، همچنین خدمات تحقیق و توسعه و خدمات مشاوره ای تخصصی فعالیت می نمایید. آزمون های فیزیکوشیمیایی، میکروبی، فلزات سنگین تمامی محصولات و مواد اولیه آرایشی بهداشتی و مواد غذایی **خدمات و سرویس های آزمایشگاه: آزمایشگاه دارو؛ آزمایشگاه مکمل های غذایی و محصولات طبیعی؛ آزمایشگاه غذا؛ آزمایشگاه مرتبط با صنایع آرایشی بهداشتی؛ آزمایشگاه خوراک دام، طیور و آبزیان؛ آزمایشگاه مواد اولیه؛ آزمایشگاه سم شناسی؛ خدمات معتبر سازی؛ خدمات مشاوره، آموزش و تحقیقات عبارتند از: مشاوره در زمینه مشکلات ایجاد شده در خطوط تولیدی؛ مشاوره در زمینه های طراحی، تجهیز و راه اندازی آزمایشگاههای کنترل کیفی؛ مشاوره در طراحی کلی، سکوبندی و چیدمان تجهیزات آزمایشگاهی بر اساس اصول GMP و GLP؛ مشاوره در زمینه تهیه مواد شیمیائی و اولیه مطابق قوانین GMP و GLP؛ مشاوره در ارتباط با چگونگی مدیریت و گردش امور در آزمایشگاه؛ مشاوره در طراحی و انجام طرح ها و پروژه های تحقیقاتی.
به بالای صفحه بردن