دستگاه ثبت الکتروفیزیولوژی

با توجه به نیاز مبرم متخصصین کشور به تکنولوژی‌های نوین در زمینه الکترونیک، شرکت نیک تک فناوری با هدف ارائه رهیافت‌های جامع و خدمات تخصصی در این حوزه در سال 1383 تأسیس شد. این شرکت با بکارگیری از متخصصین مجرب و استفاده از تجهیزات مدرن در انجام پروژه‌های گوناگونی مانند طراحی مدارات مجتمع، تجهیزات الکترونیکی پزشکی و سیستم‏های اندازه‌گیری تحقیقاتی به تدریج در سالهای اولیه فعالیت خود، به پایگاهی مطمئن در ارائه محصولات پیشرفته الکترنیکی تبدیل گردید. قابل ذکر است شرکت نیک تک فناوری به عنوان شرکت دانش بنیان مورد تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری می‌باشد.

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

توضیحات

ثبت الکتروفیزیولوژی

سیستم های ثبت الکتروفیزیولوژی نیک تک پاسخی به تمام نیازهای شما در زمینه جمع آوری و ذخیره سازی داده های الکتروفیزیولوژی است.

سيستم‌هاي ثبت الکتروفیزیولوژی نیک‏ تک پاسخي به تمام نيازهاي شما در زمينة جمع‌آوری و ذخيره‌سازي داده‏های الکتروفیزیولوژی‌ است. با استفاده از این سیستم امکان راه ‏اندازی سیستم آزمایشگاهی علوم شناختی و انجام آزمایش‏های پارادایم کنترل امکان‏ پذیر می‏ باشد. در این سیستم با استفاده از الکترودهای خاصی که مستقیماً در مغز حیوانات قرار می‏ گیرد، امکان ثبت فعالیت‏های نرونی (اسپایک و یا پتانسیل حوزه‏ های محلی) قابل قرائت و ذخیره ‏سازی است. سيستم‌ ثبت الکتروفیزیولوژی نیک‏ تک شامل قسمت‌هاي پیش تقویت کننده، کانديشنر و مبدل آنالوگ به ديجيتال است که به منظور استفاده در محيط ‏هاي آزمايشگاهی و تحقيقاتي طراحي شده است.

این سیستم با استفاده از ورودی ‏های دیجیتال سنکرون با داده ‏های آنالوگ امکان اجرای پارادایم کنترل را در آزمایش‏ های پیچیده ممکن می‏ سازد. همچنین این سیستم به صورت سفارشی امکان تحریک الکتریکی و اندازه ‏گیری امپدانس الکترودها را دارد.

سيستم‌هاي ثبت الکتروفیزیولوژی نیک‏تک به همراه یک نرم‌افزار اختصاصي با نام NeuroVISION عرضه می‏ شود که علاوه بر امکان مشاهده و ذخيره‌سازي داده‌ها با استفاده از محيطي ساده و کارآمد، قابليت تنظيم فرکانس نمونه‏ برداری سیستم، بهره، فیلترهای بالاگذر و پایین ‏گذر هر کانال را مهيا مي‌سازد. همچنین این نرم ‏افزار امکان تشخیص اسپایک را دارا می‏باشد.

به بالای صفحه بردن