دستگاه سی تی اسکن NeuVize Prime

شرکت احیا درمان پیشرفته با دارا بودن 14 سال سابقه فعالیت موثر در زمینه تولید، فروش، خدمات پس از فروش و صادرات تجهیزات پزشکی و با بهره گیری از متخصصین مجرب و مهندسین کارآزموده توانسته نیاز قابل توجهی از بازار داخل را به خوبی پاسخگو باشد به گونه ای که تعداد قابل توجه دستگاه های تولید شده در خط تولید این شرکت و تعداد مراکزی که از این دستگاه ها استفاده می نمایند و همچنین رضایت اعلام شده توسط مراکز فوق گواه این ادعا می باشد.
در زمینه صادرات و معرفی محصولات تولید شده توسط شرکت احیا درمان پیشرفته به بازار جهانی این شرکت در نظر دارد تا با استفاده از دانش فنی و همچنین سابقه فعالیت مناسب خود در بازار داخلی و خارجی، میزان صادرات خود را گسترش داده و با توجه به نیاز بازار جهانی اقدام به صادرات بیشتر دستگاه های ونتیلاتور مراقبت ویژه و ماشین بیهوشی خود نماید.
در زمینه افزایش سبد کالاهای تولید شده توسط این شرکت در نظر دارد تا با استفاده از توانمندی های موثر و بهره مندی از کارشناسان و متخصصان زبده خود محصولاتی با تکنولوژی کاملا بومی سازی شده و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در داخل تولید نماید. همچنین در نظر دارد تنوع محصولات خود را از نظر کاربری افزایش داده و ضمن انتقال تکنولوژی اقدام به تولید مستقل محصولات در داخل نماید.
در زمینه افزایش تعداد خط تولید این شرکت در نظر دارد تا با احداث کارخانه ای جدید در استان خراسان رضوی ضمن اشتغال زایی در منطقه میزان تولیدات خود را به مقدار قابل توجهی افزایش دهد.

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

توضیحات

دستگاه سی تی اسکن Prime ساخت شرکت Neusoft یک دستگاه تصویربرداری پزشکی پیشرفته می باشد که در سال 2017 روانه بازار شد. این دستگاه با بهره گیری از تیوب اشعه ایکس Unlimited و ژنراتور با قدرت 100KW و همچنین سیستم Odose و ClearView که بیان کننده تصویربرداری با کیفیت و دوز پایین اشعه می باشد توانسته قسمت اعظم بازار جهان را از آن خود نماید.

دستگاه سی تی اسکن Prime دارای تعداد 64 ردیف دتکتور می باشد و محدوده پوشش دتکتور 40 میلی متر می باشد.

دستگاه سی تی اسکن NeuVize Prime ساخت شرکت Neusoft می باشد که جهت تصویربرداری داخلی از بدن به کار می رود و با عبور پرتو ایکس از بدن بیمار، عکس برداری و دریافت سیگنال ها اقدام به ثبت تصاویر می کند. با استفاده از تصاویر سی تی اسکن می توان بافت های درون بدن را مشاهده کرد و شکل آن ها را مورد بررسی قرار داد. دستگاه سی تی اسکن NeuVize Prime دارای تکنولوژی پیشرفته می باشد که به همین دلیل توانسته استانداردهای بین المللی اروپا CE و آمریکا FDA دریافت نماید و به سراسر جهان صادرات نماید.

دستگاه سی تی اسکن NeuVize Prime با کم کردن هزینه های عملیاتی و استفاده هوشمندانه از تکنولوژی پیشرفته بالینی توانسته است وضوح و دقت قابل توجهی را به تصویربرداری سی تی اسکن هدیه دهد.

به بالای صفحه بردن