روغن آرگان باریج

استفاده از داروهای طبیعی به عنوان مکمل غذایی و درمانی در سطح جهان به شدت افزایش یافته است. واحد تحقیق و توسعه باریج اسانس در سال ۱۳۸۰ با هدف ایجاد داروهای تخصصی و تحقیقات پیشرفته در مورد گیاهان دارویی و داروهای گیاهی با تمرکز بر تولید محصول باکیفیت بیشتر و همچنین استفاده و تأکید بر مصرف گیاهان بومی ایران و همچنین احیای طب سنتی ایرانی تأسیس شد.

مجموعه باریج با داشتن روند صفر تا صد تولید داروهای گیاهی، افتخار دارد مجهزترین خطوط تولید و آزمایشگاهی را در اختیار دارد و محصولات خود را با بهداشتی ترین و بالاترین کیفیت و هم تراز با معتبرترین شرکت های دارویی در دنیا تولید می کند.

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

توضیحات

هفت ویژگی روغن آرگان خالص معجزه طبیعتArgan oil

التیام ناراحتی های پوستی

تریترپنوئیدها به‌طور طبیعی در روغن آرگان  Argan oil یافت می‌شود که مزایای سلامتی زیادی برای پوست دارد شامل توانایی کم‌کردن رشد زگیل‌ها، درمان برخی از تورم‌های پوست، از بین بردن تومور سلول‌های پوستی و محو شدن جا و اثر خط. همچنین همه آنتی‌اکسیدان‌ها و اسیدهای چربی که در روغن آرگان خالص Argan oil یافت می‌شوند، به‌درمان آکنه خفیف و التیام اثرهای مربوط به‌جای آکنه کمک می‌کند.

بهبود بخشی ظاهر پوست

یکی از مهم‌ترین خواص روغن آرگان، خاصیت نرم‌کنندگی و آبرسانی آن به پوست است. ویتامین E و اسیدهای چرب موجود در این روغن‌گیاهی به‌سرعت وارد سلول‌های پوستی می‌شوند و خود روغن هم با سرعت مناسبی جذب پوست می‌شود. از این رو به‌هیچ عنوان احساس چربی پوست پس از مصرف روغن آرگان یا محصولات بر پایه آن به شما دست نخواهد داد. چربی این روغن به‌گونه‌ای است که می‌توان بدون استرس جوش‌زدن، برای نرم و لطیف کردن پوست صورت هم از آن کمک گرفت. نرم کردن پوست زانو و آرنج‌ها هم از دیگر خواص روغن آرگان است.

حفاظت در برابر تخریب های محیطی

آنتی‌اکسیدان موجود در روغن آرگان خالص Argan Oil به‌حفاظت پوست، مو و ناخن آسیب دیده توسط اشعه UV کمک می‌کند. اضافه کردن روغن آرگان خالص Argan Oil بر پوست آسیب‌دیده توسط اشعه UV می‌تواند لکه‌های خورشیدی را محو کند و پوست‌های خشک را که به‌دلیل زیاد در معرض اشعه UV بودن، توسط افزایش باززایی سلول‌های پوست التیام بخشد.

ترمیم پایانه‌های شکسته

روغن آرگان خالص وقتی که بر روی مو اجرا می‌شود، از خشک شدن و آسیب محیطی توسط پوشش مو حفاظت می‌کند. روغن در رطوبت و نرمی، مو را قابل مدیریت‌تر می‌کند و کمتر به‌سمت آسیب‌دیدگی از سوختن و حالت دادن می‌برد. روغن آرگان میتواند با ترکیب شدن با  رنگ از قبیل حنا به‌افزایش زمان بین رنگ‌زدگی کمک کند . غنی کردن ویتامین E، تغذیه مو با روغن آرگان، ترمیم موهای که در  انتها شکسته شده و افزایش درخشش مو و سلامت ظاهری را موجب می‌شود.

تقویت ناخن‌ها

وقتی که بر روی انگشت‌ها اجرا می‌شود، روغن آرگان به‌ارتقای استحکام، سلامت  ناخن‌ها کمک می‌کند، وجود بالای ویتامین E. ویژگی آنتی‌باکتریایی و ضد التهابی روغن آرگان احتمالا به سلامت ناخن کمک می‌کند و عفونت پوست با سلامت ناخن ارتباط دارد.

کاهش عوارض بالا رفتن سن

روغن آرگان خالص Argan Oil شامل ۸۰ درصد اسید چرب است که برای پاک کردن علائم پیری عمل می‌کند. استفاده منظم از روغن آرگان خالص Argan Oil نشان داده شده که چین و چروک عمیق و شدید را کاهش می‌دهد. همچنین برای محو جوش‌های  پیری به‌دلیل جوان‌سازی پوست و افزایش رشد سلول‌های پوستی سالم عمل می‌کند.

ضد التهاب:

فلاونوئیدها که در روغن آرگان حضور دارند، اهداف ضد التهابی قدرتمندی دارند که می‌تواند، برای درمان هر دو مشکلات درونی و بیرونی پوست استفاده شود. برای رهایی از جراحت ماهیچه و مفصل، موثر است. مطالعات بسیاری وجود دارد که درباره توانایی روغن آرگان برای مبارزه با سرطان و سایر بیماری است. آنتی‌اکسیدان‌ها در روغن آرگان به‌حفاظت پوست از رادیکال‌های آزاد که می‌تواند منجر به سرطان پوست شود کمک می‌کند. همچنین مطالعاتی برای قدرت التیام روغن اندام بر علیه سرطان‌های  مثانه و کلون، پروستات  هم‌چنین سرطان‌هایی که از میان بدن رشد می‌کنند که احتمالا نتیجه عفونت یا تورم هستند انجام شده است.

به بالای صفحه بردن