سیستم تصویربرداری اسپکت تمام بدن (inSIGHT)

شرکت پرتو نگار پرشیا فعالیت خود را در زمینه طراحی، تولید، نصب و نگهداری سیستم های تصویرگر پزشکی هسته ای از خرداد 1389 در ایران آغاز نمود. این شرکت در حال حاضر، به مدد مدیریت کارا، پرسنل متخصص، بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و نیز استفاده از کلیه ظرفیت های موجود در کشور، موفق به تولید سیستم های زیر گردیده است

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

توضیحات

سیستم تصویربرداری اسپکت تمام بدن (inSIGHT)

سیستم اسپکت دو هد (دو سر) با زاویه متغیر

دستگاه اسپکت تمام بدن، تصویربرداری با دقت بالایی را از کل بدن ارائه می‌دهد که باعث افزایش میدان دید شده و‌ تشخیص قابل اعتمادتری را ارائه می‌دهد. طراحی آشکارساز خلاقانه و قابلیت‌های اسکن پیشرفته می‌تواند به بهبود کیفیت تصویر کمک کند. علاوه بر این، کیفیت تصویر بالا با کاهش دوز به دست می‌آید. هندسه دستگاه و طراحی مدرن باعث افزایش کارایی شده و طراحی ارگونومیک و گانتری بزرگ همراه با سیستم روباتیک مدرن موجب راه‌اندازی سریع و کاهش قابل ملاحظه زمان اسکن می‌شود.

از مزایای دیگر این دستگاه می‌توان به کنترل دستی آسان، استیشن اخذ تصویر کاربر پسند و دسترسی زمان واقعی اشاره کرد. این محصول همچنین شامل پشتیبانی عالی با خدمات محلی است.

  • بهره وری بالا: اسکن‌های کوتاه مدت با نویز کم و حساسیت بالا، اخذ تصویر ساده و خودکار و تنظیم دوربین می‌تواند به بهبود بهره‌وری کمک کرده و زمان تصویربرداری چند دقیقه‌ای را ممکن سازد.
  • کیفیت تصویر فوق العاده: طراحی آشکارساز اختصاصی و خلاقانه فوتومولتی‌پلایرتیوب‌های مربعی با کارایی بالا و قابلیت‌های اسکن پیشرفته می‌تواند به بهبود کیفیت تصویری که سیستم ارائه می‌دهد کمک کند.
  • مدیریت دوز: کارایی بالای آشکارساز اجازه می‌دهد تا دوز تزریقی بیمار کاهش پیدا کند.
  • راحتی بیمار: طراحی ارگونومیک و بزرگ گانتری که با مکانیک پیشرفته ترکیب شده است، سیستم را بسیار پایدار می‌کند.
  • پشتیبانی عالی: حداکثر زمان کار و قابلیت استفاده با تیم مهندسی خبره
  • کنترل دستی آسان و بسیار ساده
  • اسکن کاربر پسند: راه اندازی بسیار ساده برای اسکن
به بالای صفحه بردن