دستگاه ونتیلاتور تنفسی EDP-Advance

شرکت احیا درمان پیشرفته با دارا بودن 14 سال سابقه فعالیت موثر در زمینه تولید، فروش، خدمات پس از فروش و صادرات تجهیزات پزشکی و با بهره گیری از متخصصین مجرب و مهندسین کارآزموده توانسته نیاز قابل توجهی از بازار داخل را به خوبی پاسخگو باشد به گونه ای که تعداد قابل توجه دستگاه های تولید شده در خط تولید این شرکت و تعداد مراکزی که از این دستگاه ها استفاده می نمایند و همچنین رضایت اعلام شده توسط مراکز فوق گواه این ادعا می باشد.
در زمینه صادرات و معرفی محصولات تولید شده توسط شرکت احیا درمان پیشرفته به بازار جهانی این شرکت در نظر دارد تا با استفاده از دانش فنی و همچنین سابقه فعالیت مناسب خود در بازار داخلی و خارجی، میزان صادرات خود را گسترش داده و با توجه به نیاز بازار جهانی اقدام به صادرات بیشتر دستگاه های ونتیلاتور مراقبت ویژه و ماشین بیهوشی خود نماید.
در زمینه افزایش سبد کالاهای تولید شده توسط این شرکت در نظر دارد تا با استفاده از توانمندی های موثر و بهره مندی از کارشناسان و متخصصان زبده خود محصولاتی با تکنولوژی کاملا بومی سازی شده و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در داخل تولید نماید. همچنین در نظر دارد تنوع محصولات خود را از نظر کاربری افزایش داده و ضمن انتقال تکنولوژی اقدام به تولید مستقل محصولات در داخل نماید.
در زمینه افزایش تعداد خط تولید این شرکت در نظر دارد تا با احداث کارخانه ای جدید در استان خراسان رضوی ضمن اشتغال زایی در منطقه میزان تولیدات خود را به مقدار قابل توجهی افزایش دهد.

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

توضیحات

دستگاه ونتیلاتور تنفسی EDP-Advance، دارای ویژگی های پاسخگویی بیمار و مد های ریسپانسیو یا مدهای ترکیبی می باشد. همچنین دارای، نمایشگرهای گرافیکی شامل شکل موج، ترند و نمودار و حلقه های تنفسی می باشد. همچنین نمودارها برای مقایسه ها و بررسی روند متغیرهای کنترل شده قابل ذخیره هستند. همچنین این دستگاه به عنوان یک دستگاه های پیشرفته دارای قسمت آنالیز پیشرفته تنفسی و اندازه گیری های مانور تنفسی (مانند ظرفیت استاتیک، مقاومت راه هوایی، فشار دمی ماکزیمم و ..) را نیز انجام می دهد.

در دستگاه ونتیلاتور تنفسی EDP-Advance آلارم های بیمار به صورت دیداری و شنیداری برای FiO2 بالا و پایین، حجم در دقیقه بالا و پایین، فشار دمی بالا و پایین، عدم وجود PEEP، آپنه، فشار بالا / انسداد مداوم، نرخ تنفس بالا، PEEP بالا و جدا شدن مدار تنفس در دسترس هستند.

همچنین آلارم های دستگاه برای مشکلات منبع گاز، قطع برق، خاموش شدن سیستم، باتری کم و تست های خودکار نیز در دسترس هستند. و تمام هشدارها واضح و تشخیص آنها راحت است. این دستگاه به گفته بسیاری از کاربران و پزشکان متخصص، کاربر به راحتی با دستگاه ارتباط برقرار می کند.

این دستگاه قابل استفاده از نوزاد تا بزرگسال می باشد که برای هر طبقه نوزاد، اطفال و بزرگسال مد های مخصوص آن رنج سنی را به صورت اتوماتیک به پنجره انتخاب مدها اضافه می کند. همچنین دستگاه ونتیلاتور تنفسی EDP-Advance ، قابلیت اضافه شدن کاپنوگراف را دارد و می تواند اطلاعات وسیع تری از بازدم بیمار به کاربر ارائه کند.

به بالای صفحه بردن