نرم افزار مانیتورینگ دیتاسنتر و شبکه جامع سامایش

شرکت درخشان صنعت ایساتیس با همت گروهی از متخصصین و مبتکرین که دارای سابقه فنی و علمی درخشان بوده‌اند در سال 1382 شروع به فعالیت کرده¬است. هدف ما ایجاد بستری مناسب برای ایده‌پردازی و طراحی محصولات و خدمات نوآورانه است. تمرکز این مجموعه بر ارائه راهکارهای کاملاً تخصصی و حرفه‌ای پایش کمیت‌های فیزیکی است

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

توضیحات

نرم افزار سامایش نزدیک به دو دهه است که به صورت پیوسته در حال توسعه و تکمیل می‌باشد. این نرم افزار با داشتن UpTime بسیار بالا اطمینان بالایى از نظارت را در محیط هاى مختلف فراهم کرده است.

با توسعه Core نرم افزار در سال هاى اخیر امکان نظارت بر دستگاه هایى با پروتکل هاى ارتباطى مختلف به سامایش افزوده شده است.

پروتکل SNMP براى نظارت بر محصولات متصل به شبکه، KNX براى نظارت بر سیستم هاى ساختمان هاى هوشمند، API براى نظارت بر عمل کرد نرم افزارها علاوه بر RTU/ASCII Modbus که براى نظارت بر تجهیزات صنعتى استفاده مى شود در سامایش قابل تعریف و نظارت است.

نصب و راه اندازى سریع و امکان مدیریت آسان تجهیزات به همراه سیستم پیگیرى مشکلات، سامایش را به ابزارى ایده آل براى بخش هاى مختلف صنعت، بهداشت و درمان و سازمان ها تبدیل کرده است.

گزارش هاى مختلف و ارسال کننده هاى آلارم گوناگون در سامایش توان سازمان ها را در پیشگیرى از رویدادهاى بد و فجایع به نحو مؤثر و چشمگیرى افزایش داده است و از هزینه هاى مراقبت سازمان کاسته است.

به بالای صفحه بردن