هپاتکت® سی پی(100، 500، 2000، 5000 واحدی)

درمان آرا یک شرکت خصوصی دارویی برجسته است که در سال 1378 در ایران تأسیس شد و فعالیت خود را با ثبت و واردات محصولات کمپانی های بیوتست و بی براون آغاز کرد. با اخذ نمایندگی کمپانی هایی از جمله نستله هلث ساینس، سبد محصولات خود را در زمینه محصولات کمک تغذیه ای، تجهیزات پزشکی و دارو گسترش داد.

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

توضیحات

ایمنی بالینی

  محلول برای انفوزیون

ایمونوگلوبولین انسانی هپاتیت B برای تجویز داخل وریدی

ماده موثره هپاتکت سی پی ایمونوگلوبولین انسانی هپاتیت B جهت تزریق داخل وریدی است. هپاتکت سی پی حاوی (50 واحد در میلی لیتر)پروتئین پلاسمای انسانی است که از این مقدار حداقل 96% آن ایمونوگلوبولین (IgG) می باشد. محتوای آنتی بادی هپاتیت B در آن (50 واحد در میلی لیتر)است. هپاتیت B نوعی التهاب کبد است که توسط ویروس هپاتیت B ایجاد می شود. هپاتکت سی پی محلول جهت انفوزیون (درون سیاهرگی) است که در ویال های 2 میلی لیتری (100 واحد بین المللی)، 10 میلی لیتری (500 واحدی)، 40 میلی لیتری (2000 واحدی) و 100 میلی لیتری ( 5000 واحد)  عرضه می شود.

هپاتکت سی پی به منظور ایجاد ایمنی(محافظت) سریع و بلند مدت جهت:

پیشگیری از عفونت هپاتیت B در بیمارانی که واکسینه نشده اند و یا به صورت کامل در برابر هپاتیت B واکسینه نشده اند و همچنین افرادی که در معرض ابتلا به عفونت هپاتیت B قرار دارند.

پیشگیری از عفونت پس از پیوند کبد در بیمارانی که تست هپاتیت B آنها مثبت گزارش شده است.

نوزادان تازه متولد شده ای که مادران آنها با ویروس هپاتیت B آلوده شده اند.

محفاظت از بیمارانی که واکسیناسیون هپاتیت B برای آنها محافظت کافی فراهم نکرده است.

هپاتکت سی پی جهت تجویز داخل وریدی می باشد.

به منظور محافظت در مقابل نور، فرآورده را داخل قوطی نگهداری کنید. هپاتکت سی پی را باید در یخچال در دمای بین 8- 2 درجه سانتیگراد نگهداری و از یخ زدگی محافظت نمایید.

به بالای صفحه بردن