کپسول زینک و ویتامین سی آرمان زیست فارمد

این مجموعه می کوشد تا تمام توان خود را در جهت اعتلای قابلیت های تولید کنندگان داروی کشور درخصوص ماشین آلات و تکنولوژی تولید محصولات به معرصه ظهور برساند. تاکنون این مجموعه موفق به اتمام پروسه انتقال تکنولوژی تولید محصولات دارویی برای چندین مجموعه معظم دارویی کشور گردیده است که این محصولات در بازار دارویی موفقیت های درخوری را نیز کسب نموده است. همچنین چندین فرآیند انتقال تکنولوژی نیز در حال حاضر در جریان بوده که در سال جاری تکمیل و تجاری سازی خواهد گشت.

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

توضیحات

روی ماده ای مغذی است که افراد برای سالم ماندن به آن نیاز دارند. روی در سلول های بدن یافت می شود. این کمک می کند تا سیستم ایمنی بدن در مقابله با باکتری ها و ویروس ها مقابله کند. بدن همچنین برای ساخت پروتئین و DNA ماده ژنتیکی موجود در کلیه سلولها به روی نیاز دارد. در دوران بارداری، نوزادی و کودکی بدن برای نمو و رشد موی مناسب به روی نیاز دارد. روی همچنین به بهبودی زخم ها کمک می کند. ویتامین سی یک ماده غذایی محلول در آب است که در برخی غذاها یافت می شود که در بدن به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند و به محافظت از سلول ها در برابر صدمات ناشی از رادیکال های آزاد کمک می کند. بدن برای ساخت کلاژن به ویتامین سی نیاز دارد. علاوه بر این، ویتامین سی باعث بهبود جذب آهن شده و به سیستم ایمنی بدن کمک می کند تا به درستی عمل نماید تا بدن را از بیماری محافظت کند.

کپسول های حاوی پلت های زینک و ویتامین سی، توسط شرکت آرمان زیست فارمد بطور خاصی طراحی و فرموله شده اند که باعث می شود ویتامین سی و روی در یک زمان طولانی در بدن آزاد شود که سبب افزایش جذب و فراهم زیستی این فراورده می گردد.

ترکیبات کپسول زینک و ویتامین سی آرمان زیست فارمد:

مقدار نام ترکیب
10mg Zinc
300mg Vitamin C

موارد مصرف کپسول زینک و ویتامین سی آرمان زیست فارمد:

  • تقویت سیستم ایمنی و محافظت از بیماری ها
  • افزایش و تقویت سیستم ایمنی در پیشگیری از آلرژی ها و بیماری های ویروسی
  • از بین بردن سلول‌ های سرطانی، رادیکال‌ های آزاد، عوامل حساسیت زا و سایر مواد مضر
  • کمک به حفظ سلامت پوست، مو و ناخن

به بالای صفحه بردن