کپسول سافت ژل ( کپسول نرم ژلاتینی ) رویال ژلی

شرکت توان اکسیر فارمد از معدود شرکت های  فعال در عرصه فرآورده های زنبور عسل می باشد که با پشتوانه علمی و کادر فعال در حوزه دارو محصولات اثر بخشی را برای مشتریان فراهم می کند. شرکت توان اکسیر فارمد برای اولین بار در کشور اقدام به استفاده از فراورده های زنبور عسل از جمله ژل رویال ایرانی حاصل دسترنج زنبورداران کشور عزیزمان ایران در تولید محصولات تولیدی خود نموده است .

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

توضیحات

 

  • تقویت سیستم ایمنی و کمک به سلامتی عمومی بدن
  • افزایش سطح انرژی بدن رفع بی حالی و ضعف عمومی
  • بدن موثر در درمان بیماریهای جنسی و ناباروری
  • تنظیم کننده فعالیت های هورمونی

 

ژل رویال چیست؟
ژل رویال که با نام های شاه انگبین شیر زنبور عسل شهر شاهانه غذای ملکه زنبور عسل نیز شناخته می‌شود ماده بسیار مغذی و نیروبخش است و در واقع به عنوان غنی ترین ماده مغذی بیولوژیک شناخته شده و از گذشته‌های دور به عنوان اکسیر جوانی و مایه حیات در طب باستان استفاده شده است. ژل رویال ماده ایست ژلاتینی، سفید مایل به زرد روشن حاوی آب، کلاژن کربوهیدرات، پروتئین، اسید آمینه ضروری، اسید چرب غیر اشباع، استیل کولین، مواد معدنی مانند (کلسیم، آهن، کلسیم، فسفر) ویتامین های گروه های (A،B،C،E) تنها غذای ملکه زنبورعسل بوده و به واسطه استفاده از این ماده مغذی طول مدت زندگی ملکه بیش از ۵۲ برابر طول زندگی زنبورهای کارگر است و از لحاظ حجم نیز ملکه ۲ تا ۳ برابر زنبورهای کارگر می باشد.

میزان مصرف منع مصرفی برای این محصول گزارش نشده است در افرادی که حساسیت به گرده گل دارند و یا از قرص وارفارین و یا داروهای کاهنده فشارخون استفاده می‌کنند ترجیحاً با پزشک مشورت نمایند.

 

به بالای صفحه بردن