برگزاری بیست و یکمین جلسه از سلسله جلسات بررسی طرحهای فناورانه و نوآورانه کمیته تجاری سازی انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت تهران

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

بیست و یکمین جلسه از سلسه جلسات بررسی طرحهای فناورانه و نوآورانه کمیته تجاری سازی انجمن شرکتهای دانش بنیان حوزه سلامت تهران در روز سه شنبه 10 آبان 1401 و در محل ساختمان تشکلهای اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان تهران برگزار گردید. در این جلسه چهار طرح عناوین :

  • ساخت و تولید کیت های تست سریع: خانم براتی
  • دماسنج هوشمند: آقای سید امین ساداتی
  • ژل اولتراسونیک گیاهی: خانمان خلیا مقدم و نیکمراد و آقای مهدی سلامت جو
  • نمالاین(نمایشگاه و رویداد آنلاین): آقای نوید امیدیان

که از میان طرحهای واصله به انجمن مورد ارزیابی قرار گرفته بود، مقرر گردید که در معرض بررسی سرمایه گزاران قرار گیرد. که با توجه به کسالت ایجاد شده برای دو تن از فناوران صرفاً طرحهای ردیف ساخت و تولید کیت های تست سریع و دماسنج هوشمند از طرحهای مزبور ارائه گردیدند.

پس از ارائه، سرمایه گزاران سؤلات خود در مورد این طرحها را مطرح نموده و مقرر گردید تا ادامه مباحث با نظارت انجمن و طی جلسات ذیل کمیته های تخصصی انجمن صورت پذیرد. این جلسه دو مهمان ویژه داشت 1. آقای مهندس وطن دوست عضو هیئت مدیره و مدیر بررسی طرحهای اداره کل صنایع پیشرفته وزارت صمت که ضمن ارائه توضیحاتی در مورد خدمات ارائه شده توسط شرکت فنآوران. از فناوران انجمن دعوت نمودند تا طرحهای خود را جهت دریافت تسهیلات تا حداکثر سقف مبلغ 150 میلیارد ریال از طریق انجمن و یا بطور مستقیم به آن اداره کل ارسال فرمایند ضمناً آقای مهندس وطن دوست اعلام آمادگی نمودند که از طریق یکی از شرکتهای همکار بتواند تبلیغات مورد نیاز جهت فروش محصولات دانش بنیان حوزه سلامت را با شرایطی ویژه به انجام رساند. مهمان ویژه دوم نیز آقای دکتر عفت پناه مدیر کل بیمه سلامت استان تهران که ضمن اشاره بر خدمات قابل ارائه توسط آن نهاد بر ضرورت همکاری با انجمن و حمایت از طرحهای دانش بنیان حوزه سلامت و بویژه طرحهای مرتبط با سلامت دیجیتال اعلام آمادگی نمودند که این مهم مورد استقبال آقای دکتر وطن پور رئیس هیئت مدیره انجمن واقع شد. و مقرر گردید تا جلساتی جهت تعیین نقشه راه  همکاری فی مابین برگزار شده ضمن اینکه جلسه ای ویژه میان آن نهاد و شرکتهای حوزه سلامت دیجیتال فعال در انجمن برگزار گردد.

درخاتمه آقای مهندس افشار از حوزه کلینیک استارتاپ انجمن نیز اعلام آمادگی نمودند تا ارزیابی فنی و مالی طرحهای ارائه شده توسط فناوران انجمن به صنعت را این کارگروه بتواند به بهترین و علمی ترین نحو ممکن به انجام رساند.

 

به بالای صفحه بردن