مجمع عمومی فوق‌العاده و مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده انجمن شرکت‌های دانش بنیان حوزه سلامت تهران برگزار گردید

اشتراک در شبکه‌های اجتماعی
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

مجمع عمومی فوق‌العاده و مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده انجمن شرکت‌های دانش بنیان حوزه سلامت تهران برگزار گردید.

مجامع فوق‌العاده و عادی به طور فوق‌العاده انجمن در تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ از ساعت ۱۳ در محل ساختمان تشکل‌های اتاق بازرگانی تهران با حضور اکثریت اعضاء برگزار گردید. در مجمع عمومی فوق‌العاده انجمن مصوب شد تا:
اولاً: علاوه بر شرکت‌های دانش‌بنیان و شرکت‌های مستقر در مراکز رشد، پارک‌ها و مراکز نوآوری، شرکت‌های خلاق ـ شتاب دهنده‌ها و شرکت‌های مستقر در شتاب دهنده‌ها با لحاظ بررسی‌های کارشناسی لازم بتوانند به عضویت انجمن درآیند.
ثانیاً: تعداد بازرسین انجمن از دو نفر به یک نفر تقلیل یابد.
همچنین در مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده انجمن، گزارش عملکرد و گزارش خزانه دار توسط رئیس محترم هیأت مدیره جناب آقای دکتر وطن پور و خزانه‌دار محترم انجمن جناب آقای دکتر صدری قرائت گردید و پس از تأئید گزارش‌های ارائه شده توسط سرکار خانم دکتر مازندرانی به نمایندگی از بازرسین انجمن این گزارش‌ها مورد تائید اکثریت اعضاء واقع شد. سپس مصوب گردید همچنان روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه رسمی انجمن باقی بماند و همچنین مصوب گردید حق عضویت و ورودیه برای اعضای انجمن شرکت‌های دانش بنیان حوزه سلامت تهران به میزان هر یک ۱۰ میلیون ریال اخذ گردید.
در خاتمه، اعضاء نسبت به رأی‌گیری جهت انتخاب بازرس انجمن اقدام نمودند که بدین ترتیب سرکار خانم دکتر بهار مازندرانی با ۱۱ رأی به عنوان نفر بازرس اصلی و سرکار خانم مهندس توانا با ۴ رأی به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب گردیدند.
این جلسه در ساعت ۱۵:۳۰ با ذکر صلوات خاتمه یافت.

تاریخ انتشار: 1401/04/04

به بالای صفحه بردن